Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 28 гостей на сайті

Реклама

Ніч на полонині

У переддень казкового свята Св. Миколая свою казку-бувальщину, справжню феєричну історію, вам дарує, дорогі копичинчани, народний театр поезії "Слово" Копичинецького Центру культури і дозвілля .Завітайте до нас 18 грудня о 16.00 годині і ми "перенесемо" вас у карпатські ліси і полонини,де все дихає любов'ю, де легенда стає правдою, де полум'я ватри розбурхує кров, де живуть ефемерні істоти - Мавки, Чорти і Чугайстри, що вміють кохати і страждати. Чекаємо на вас, будемо щасливі подарувати вам зустріч із Театром.


Коментарі:

Коментарі  

 
#27 Старий 20.12.2011, 18:46
Цитую СВ1Й:
Я мав наувазі шановне товариство що зараз не час для показів різного роду вистав!шановна Пісня ви навели Українських письмеників я читав і Олеся і Франка і Українку так от вдумайтесь в смисл в зміст цих творів а не вибирайте окремих персонажів!ваш епатаж ні про, що не свідчить!на рахунок церков?всі без виключення !можу підтвердити фактами!

Вуйку,навчися грамотно писати!((( Диктант коли останній писав? )))
Цитата
 
 
#26 shynrech 19.12.2011, 21:48
Цитую СВ1Й:
Вогонь,iстоти,кохання чортiв розуму на бiльше не хватило?на днях Велике свято Миколая Чудотворця,а дальше Рiздво шо за цирк?нема нi культури нi влади!Пеляк ти де?слово де твоє?ше в Копичинцях кохання сатани не було

Люди! Хоч думайте про що ви пишете! Щось одне з двох: якщо таку фігню пороти, то про святість свою не згадуйте! А до чого тут Пеляк? От вам, якраз, з ним і до клубу, що на калинівщині, пасує...

Цитую СВ1Й:
Чорт-це початок негативу ,слово означає нечисть,початок нечистивих діл,як антипод Богу!Мавка:мавками становляться діти померші,які не були хрещені або задушені матерями!шановне товариство про ,що ще мова може йти?самі ознаки цих слів спонукають на страх!на рахунок церков це у відповідь Пісні,вони на даний час роблять у нашому місті розбрат!ходити в церкву не означає бути жити за законами Божими!нажаль багато людей цим маніпулюють на свою користь!наша країна деградує народу накололи в голови опіуму -а це релігія,в церквах на першому місці гроші,заздрість,і високомірність,а дальше а що дальше ?йдіть і дивіться на мавки і чорти!мабуть краще було б розвивати молоді інтелект і бачення світу виставами ,постановами про наших героїв які в різні часи боролись за Рідну Землю!а так живем міфами і деградуєм!

Говорите люди трудились над створенням вистави вірю,їх труд буде оціненний глядачами!але повірте є набагато важніші справи,ми не живем а існуєм,ми свого роду у світі недорозвинуті!живем простими речами

МАЯЧНЯ!!! ЖАХ!!!

Цитую СВ1Й:
Чорт-це початок негативу ,слово означає нечисть,початок нечистивих діл,як антипод Богу!Мавка:мавками становляться діти померші,які не були хрещені або задушені матерями!шановне товариство про ,що ще мова може йти?самі ознаки цих слів спонукають на страх!на рахунок церков це у відповідь Пісні,вони на даний час роблять у нашому місті розбрат!ходити в церкву не означає бути жити за законами Божими!нажаль багато людей цим маніпулюють на свою користь!наша країна деградує народу накололи в голови опіуму -а це релігія,в церквах на першому місці гроші,заздрість,і високомірність,а дальше а що дальше ?йдіть і дивіться на мавки і чорти!мабуть краще було б розвивати молоді інтелект і бачення світу виставами ,постановами про наших героїв які в різні часи боролись за Рідну Землю!а так живем міфами і деградуєм!

Говорите люди трудились над створенням вистави вірю,їх труд буде оціненний глядачами!але повірте є набагато важніші справи,ми не живем а існуєм,ми свого роду у світі недорозвинуті!живем простими речами

МАЯЧНЯ!!! ЖАХ!!!Цитую житель міста:
Пісня відколи будинок розпусти став храмом душі,мені здається не Пеляку,а вам треба розуму.

Шановний, Житель, ви хоч перед тим,як писати, хоч прочитайте, бо аж смішно...
Цитата
 
 
#25 Тризуб 19.12.2011, 18:25
Цитую Дьома:
Цитую СВ1Й:
Побарабану самий нік говорить сам за себе!на рахунок моїх поглядів прошу не заганятись!умнік ти з собою розберись,п.болів багато!ми деградуєм за рахунок людей у яких словесний понос і зарахунок віруючих яким все побарабану!все це 0 порівняно з тим ми нація ,що ми не маєм своєї думки,немає у нас спільності і розуміння ми б роздерли один одного за світськими правилами нашим,ти католик.ти православний а ти ше там якиїсь!шановні ми бідна нація ми не можем на рівні громади знайти компромісу!панує зажерливіть і зверхність ,панує лукавство і користь на релігії!сумно дуже сумно!я не фанатик я свідомий громадянин Копичинець мені не подобається зверхність місцевих олігархів,мені не подобається зверхність священиків,мені не подобається підлабузництво тих громадян які є рабами у цих вище наведених персонажів!у вас вбивають особистість ви становитесь статистами у своєму місті !це соромно і ганьбливо!мене в Оклахомі вважають за людину,а в Копичинцях ні!ганьба вам зажерливі

яке відношення до статті має ваш хейтерський коментар?

Немає відношення до статті, видаляй його та й по всьому!
Цитата
 
 
+1 #24 Дьома 18.12.2011, 23:56
Цитую СВ1Й:
Побарабану самий нік говорить сам за себе!на рахунок моїх поглядів прошу не заганятись!умнік ти з собою розберись,п.болів багато!ми деградуєм за рахунок людей у яких словесний понос і зарахунок віруючих яким все побарабану!все це 0 порівняно з тим ми нація ,що ми не маєм своєї думки,немає у нас спільності і розуміння ми б роздерли один одного за світськими правилами нашим,ти католик.ти православний а ти ше там якиїсь!шановні ми бідна нація ми не можем на рівні громади знайти компромісу!панує зажерливіть і зверхність ,панує лукавство і користь на релігії!сумно дуже сумно!я не фанатик я свідомий громадянин Копичинець мені не подобається зверхність місцевих олігархів,мені не подобається зверхність священиків,мені не подобається підлабузництво тих громадян які є рабами у цих вище наведених персонажів!у вас вбивають особистість ви становитесь статистами у своєму місті !це соромно і ганьбливо!мене в Оклахомі вважають за людину,а в Копичинцях ні!ганьба вам зажерливі

яке відношення до статті має ваш хейтерський коментар?
Цитата
 
 
-3 #23 СВ1Й 18.12.2011, 23:32
Побарабану самий нік говорить сам за себе!на рахунок моїх поглядів прошу не заганятись!умні к ти з собою розберись,п.бол ів багато!ми деградуєм за рахунок людей у яких словесний понос і зарахунок віруючих яким все побарабану!все це 0 порівняно з тим ми нація ,що ми не маєм своєї думки,немає у нас спільності і розуміння ми б роздерли один одного за світськими правилами нашим,ти католик.ти православний а ти ше там якиїсь!шановні ми бідна нація ми не можем на рівні громади знайти компромісу!пану є зажерливіть і зверхність ,панує лукавство і користь на релігії!сумно дуже сумно!я не фанатик я свідомий громадянин Копичинець мені не подобається зверхність місцевих олігархів,мені не подобається зверхність священиків,мені не подобається підлабузництво тих громадян які є рабами у цих вище наведених персонажів!у вас вбивають особистість ви становитесь статистами у своєму місті !це соромно і ганьбливо!мене в Оклахомі вважають за людину,а в Копичинцях ні!ганьба вам зажерливі
Цитата
 
 
#22 житель міста 18.12.2011, 21:07
Давй факти,підтвердж уй....
Цитата
 
 
+1 #21 Дьома 18.12.2011, 20:49
Цитую pobarabanu:
І ще, не варта нам давати якісь пустопорожгі цитати з сайту, тексти на якому написані по принципу "одна баба сказала". Та й взагалі, католицькі священники мені не авторитети в області поліцейської статистики, поки не буде статистики кількості випадків гомосексуалізму серед католицьких священників.

чим вам сайт недогодив?

а щодо самої вистави - то актори і всі хто працював над нею просто молодці. все вийшло дуже цікаво і захоплююче! молодці
Цитата
 
 
+1 #20 Цибулинка 18.12.2011, 20:34
Цитую СВ1Й:
Вогонь,iстоти,кохання чортiв розуму на бiльше не хватило?на днях Велике свято Миколая Чудотворця,а дальше Рiздво шо за цирк?нема нi культури нi влади!Пеляк ти де?слово де твоє?ше в Копичинцях кохання сатани не було

народ..а вам коли можливо догодити..вам постійно щось не подобається..ак тори такі виставу забабахали..а вам би тільки покритикувати.. .тихочаб виставу бачила?культура є!за 6 років ця вистава вийшла чудова...і не думаю..що вона була ганебною для Копичинуів...а навпаки..такшо попрошу ...закрити свій рот...
Цитата
 
 
-1 #19 pobarabanu 18.12.2011, 20:12
І ще, не варта нам давати якісь пустопорожгі цитати з сайту, тексти на якому написані по принципу "одна баба сказала". Та й взагалі, католицькі священники мені не авторитети в області поліцейської статистики, поки не буде статистики кількості випадків гомосексуалізму серед католицьких священників.
Цитата
 
 
+1 #18 pobarabanu 18.12.2011, 20:08
До релігійного фанатика Свій. По перше, Україна - світська держава, в якій церква надалі відокремлена від держави. Ьобто віра і релігія - справа совісті громадян. Як хоббі. Хтось люьить ходити на рибалку, а хтось до церкви. По друге, Віра в Бога, це не тільки ходити до церкви. Храм Божиий має бути в серці людини. Так що регулярне відвідування церкви не ознакою віри. Та й церква вже дуже далеко зайшлав своїх прагненнях до збагачення. По третє, чи буде Свій плюватись на колядників з Вертепів, де також присутній чорт? По четверте, якщо слідувати в тому напрямку, окресленому Своїм, то незабаром і в нас будуть страти, як в Афганістані, де недавно жінку стратили за підозрою, що вона відьма. Середньовіччя! В четверте, піст - це не тільки відмлова від ковбаси і танців. Це в першу чергу очищення душі. І Свій, що вважає себе ну дуже віруючою людиною, починає викидувати потоки своєї жовчі. Хоч мав би знати, що Бог - це любов, до оточуючих в першу чергу.
Цитата