Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 26 гостей на сайті

Реклама

Коляда та колядники

Проминув старий рік і вже весь світ живе в новому - 2007 році. Але зазвичай в Україні це свято не було "першим" зимовим. Найголовнішим все таки вважалось - Різдво Христове, яке було багате своїми традиціями та звичаями.

 

Перш за все слід розказати про історію походження цього свята ;). Нагадаю, що свій початок бере з народження Ісуса Христа, звідси і назва - Різдво Христове. Незважаючи на різні особливості святкування в різних державах українське Різдво дуже оригінальне, особливо зараз, в наш час. 7,8,9 січня вулиці міст та сіл наповнюються колядниками - вісниками Різдва Христового, які співаючи різдвяні пісні "колядки" сповіщають світу про народження Бога. Але наш народ дуже творча особистість, тому крім самих колядників існують ще мініатюрні театральні сценки - "вертепи", де актори у театралізованій формі показують і розказують про народження Ісуса. ЦЕ в ідеалі...

Якщо ж брати сучасний стан справ, то нажаль все виглядає не так ідеально. Колядування стало актом справжнього капіталізму. Молодь йде колядувати тільки для того щоб заробити гроші, "вертеп" інколи приходить в такому стані, що страшно відкривати двері. Нажаль багато хто забув про істине походження цього свята та коляди.

Проте судячи з останніх років, не все так погано. Приходять справді Колядники з великої букви, в яких фантастичний спів, артистичність. Одним словом - дійсно передвісники Різдва Христвого.

І на сам кінець хочу привітати всіх з наступаючим світлим святом Різдва. Нехай новонароджений Христос створить у Ваших серцях, родинах - мир, злагоду, благополуччя. Колядуймо!


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 Максим 17.12.2007, 20:37
:-?
Цитата
 
 
#3 bigfan 06.01.2007, 11:39
Ага, замість ковпака на голові - системний блок, а за косу піде клавіатура 8) :-) :P
Цитата
 
 
#2 admin 05.01.2007, 20:37
Я, за системного адміністратора :D :D :D
Цитата
 
 
#1 bigfan 05.01.2007, 16:28
Тарас, організовуємо вертеп. Ти за кого будеш?
Цитата
 

Додати коментар