Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 50 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

20 років "Зразковому" Первоцвіту

Окрім двох храмових празників, в нашому місті цього дня відбулось і справжнє свято мистецтва і танцю. Винуватцями торжества став відомий в Копичинцях та й зрештою по всій Україні ансамбль танцю "Первоцвіт". А причиною для святкування є 20 річниця присвоєння даному колективу звання "Зразковий". Як усе відбувалось в залі Центру Культури та Дозвілля нашого міста читайте далі.

Не зважаючи на "гостей", котрих приймали копичани в себе по домівках та на дещо прохолодну погоду - охочих подивитись і відсвяткувати цю круглу дату з колективом "Первоцвіту" виявилось чимало. Ще до початку концерту (коли ще вхід у зал був закритий), у холі ЦКіД зібралось чимало охочих якнайшвидше побачити, що ж цього разу підготував нам Первоцвіт. Зрештою зала була майже повністю наповнена людьми.

 

Розпочав свято розповіддю про історію зародження "Первоцвіту" начальник районного управління культури п.Роман Сагайдак. Все це чудово демонструвалось проектором, на екрані. Відеофрагменти, фотографії. Після цього було нагородження учасників.

Варто відзначити, що привітати колектив прийшла чимала кількість людей - це і мистецькі колективи Центру Культури, Музичної школи, грамоти, подяки, дипломи вручала Міська Рада, районна влада, представники з області.  Окрім того привітати колектив та його керівника п. Оксану Дереворіз приїхав і завідувач кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету (де навчалась п.Оксана), і представники Теребовлянського вищого училища культури (де власне і працює п.Оксана).

Окрім теперішнього керівника відзначили грамотами, подяками,  словами вдячності й колишніх керівників цього колективу - Г.Заверач та Р.Буртник.

Окрім танців у виконанні теперішніх первоцвітівців, танцювали випускники 2005 року. Колективи, які вітали Первоцвіт дарували в подарунок хто що - хто пісню, хто коломийку у власному виконанні, хто гумореску. Крім того на святі також були присутні студенти Теребовлянського училища культури, котрі також вражали своїми танцями всіх присутніх в залі.

Взагалі, передати словами атмосферу цього свята досить важко - адже зал був сповнений енергетикою, самі виступи були надзвичайно емоційними та красивими. Варто лише поглянути на яскраві фото, котрі були зроблені цього дня.

{gallery}pervotsvit20{/gallery}

Фотографії щиро надала Студія Островських

P.S. Також ми проводили відеозйомку, але нажаль заряду нашої відеокамери вистачило лише на 1 год. Дане відео буде доступне десь в суботу (бо сервіс, на якому ми викладуємо об'ємні відео є лімітованим, а свій цьоготижневий ліміт ми використали). Але вже зараз є доступними кілька окремих відеофрагментів, заглядайте сюди частіше, найближчим часом тема наповниться додатковими відеоматеріалами

Спонсор допису: Цікавитесь як гарно прикрасити свій будинок чи присадибну ділянку? Зверніть увагу на Газон Киев і отримайте задоволення


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #5 Дьома 24.05.2010, 23:49
Первоцвіт молодці. дуже все яскраво було, відлабали на славу. Приємно що є колектив яким можна пишатись!
Цитата
 
 
+2 #4 Мандрівник 24.05.2010, 20:39
Програма КЛАС!!!! І на халяву. Давно такого концерту не бачив в Копичинцях. Молодці учасники, організатори, медсенати. ДЯКУЮ!!!
Цитата
 
 
#3 Тризуб 24.05.2010, 17:35
Класне було свято, особливо танець "Свіча", і дядько зі Стрия ,який працює в Моршині, давно я так не сміявся:))))
Цитата
 
 
+1 #2 bigfan 24.05.2010, 10:27
Класний фоторепортаж і стаття загалом. Жаль що мене не було, але надіюсь побачити ще десь концерт наживо.
Цитата
 
 
+1 #1 pashko 24.05.2010, 10:21
Я кажу "ТАК" всім учасникам цього чудового концерту загалом і танцюристам колективу Первоцвіт зокрема!
Україна має талант!
Цитата
 

Додати коментар