Учора, 21 березня, на футбольному полі в Копичинцях відбувся перший спаринг місцевої команди «Нічлава». Суперником був колектив «Вікнини» з с. Вікна Гримайлівської селищної громади.Це перший контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону. Нагадаємо, «Вікнини» у чемпіонаті області 2021 року виступатимуть у першій лізі, а «Нічлава» – у другій.
Матч завершився з рахунком 3:2 на користь господарів, команди “Нічлава”. Голи: Коваль Роман, автогол (гравець команди “Вікнини” забив у власні ворота), Сливка Ігор.
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/163733251_4081213975269827_2652163512627954739_n.jpg?resize=696%2C392&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/kopychyntsi.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/164073684_4081213988603159_6355339448581475765_n.jpg?resize=696%2C392&ssl=1)