30 C
Kopychyntsi
сьогодні 16.06.2024
НовиниКопичинціТренінг з «Соціального підприємництва» від Поруч

Тренінг з «Соціального підприємництва» від Поруч

-

10-11 серпня 2019 року в м. Копичинці відбувся тренінг «Соціальне підприємництво» в рамках міжнародного проекту «Будь готовим до життя – Молодіжна підприємницька освіта для особистого розвитку», організованого у співпраці ВГО Поруч та ГО ASU Азербайджан.

Захід об’єднав 20 учасників з Копичинець, Гадинківців, Оришківець, Тернополя, Києва та Ґданська/Мерефи. Тренерами-практиками виступили Максим Потапчук (Соціальне підприємство «Trava.ua», м. Краматорськ, Донецька область) та Іван Ковалишин (Соціальні підприємства «ДоРечі» та «Папа Карло», м. Чернівці). Фасилітатором був Арсен Келічавий (ВГО «Поруч).

Учасники тренінгу ознайомились з сутністю поняття «Соціальне підприємництво» та основних критерії для його визначення. Розглянули кращі світові та українські приклади соціального підприємництва та поспілкувались з  практиками щодо переваг, недоліків та інших особливостей ведення такої діяльності. В Україні зараз відбувається активний розвиток соціального підприємництва, то ж учасники отримали інформацію щодо можливостей та різних програм підтримки такого виду бізнесу.

Також, під час тренінгу, учасники могли розвинути та напрацювати ідеї у сфері соціального підприємництва і взяти участь у конкурсі бізнес-планів. Організаційним комітетом було обрано 4-х переможців, їх проекти були профінансовані на 250 євро кожен.

Пропонуємо до розгляду кілька відгуків про захід:

Максим Потапчук «Завжди приємно інвестувати свій досвід у навчання небайдужих учасниць та учасників тренінгу, які наполегливо працюють задля розвитку громади. Після плідного спілкування з громадою маю нові напрямки вдосконалення власного соціального підприємства»

Ігор Котелянець «Чудовий тренінг, де ми навчилися організовувати бізнес, який допомагає розвитку громад. Отримали реальні можливості для започаткування власних соціальних стартапів. Повертаюся до Києва з новими знаннями, друзями та натхненням!»

Леся Елиїв «Тренінг по соціальному підприємництві, класна можливість познайомитися із новим підходом до бізнесу. Такі заходи дуже мотивують, дають “чарівний пендель” і роблять твою компанію кращою. Дякую»

Андрій Ткаченко «Я спеціально прилетів з Ґданську заради цього тренінгу і він повністю виправдав мої сподівання»

Щиро дякуємо усім хто долучився до організації та участі у тренінгу. Нас чекають великі справи.

Богдан Келічавий
Працюю у сфері розвитку міст. У вільний час допомагаю Копичинецькій ОТГ. Люблю подорожувати світом, знайомлячись із міськими радами та їх представниками. Керуюсь кредо: думай глобально, дій локально.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

“Дерибан землі” в кращих ...

На початку 2018 року у рамках децентралізації Урядом було прийняте рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державно...