30 C
Kopychyntsi
сьогодні 17.04.2025

З Днем Соборності!

-

Сьогодні 22 січня День соборності України. Істино важливе свято, яке нажаль дуже багато часу не святкувалось на державному рівні. Лише декілька років назад воно стало всенародним! На честь цієї події названо безліч вулиць у різних містах. Не є вийнятком і наші рідні Копичинці. Історія цього свята дуже цікава. Нагадаю, в далекому 1919 році, а саме 22 січня, на Софіївському майдані в Києві було проголошено обєднання ЗУНР та УНР, яке отримало назву – Акт Злуки.
Для нас українців це свято має мати надважливе значення, адже це ще один доказ того, що ми – єдині, СХІД І ЗАХІД РАЗОМ! Свято єднання українського народу, отже відсвяткуймо його як справжні Українці. Слава Україні!

попередня стаття
наступна стаття
Тарас Демчук
Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА ОРИШ...

30 серпня відбулося святкування Дня села Оришківці!

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.