30 C
Kopychyntsi
сьогодні 25.06.2022
Архів новин 2006-2018СуспільствоЄдиний поїзд із Копичинців в столицю стане швидшим на годину

Єдиний поїзд із Копичинців в столицю стане швидшим на годину

-

З 25 липня поїзд Рахів – Київ стане швидшим більш як на годину та отримає фірмову назву «Гуцульщина»

Для більш комфортної подорожі пасажирів Укрзалізниця з 25 липня призначає нічний фірмовий пасажирський поїзд № 357/358 Київ – Рахів «Гуцульщина» замість поїзда № 457/458 цього ж сполучення. Завдяки новому розкладу курсування поїзда пришвидшено більш як на одну годину, він долатиме відстань за 17 годин 44 хв.

Поїзд № 358 Рахів – Київ відправлятиметься з Рахова о 12:30 та прибуватиме до Києва о 06:14, що також забезпечує зручну пересадку на поїзди Інтерсіті+ № 722 Київ – Харків (курсує через Миргород, Полтаву) та № 732 Київ – Запоріжжя (через Олександрію, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ).

У зворотному напрямку, як повідомлялося раніше, аналогічне пришвидшення поїзда відбулося в березні цього року, тому з 25 липня розклад поїзда в напрямку Рахова не зазнає істотних змін і час поїзда № 357 Київ – Рахів у дорозі складе 18 годин 19 хв.

У складі фірмового поїзда другого класу «Гуцульщина» курсуватимуть плацкартні, купейні та спальні вагони класу люкс. Це поїзд із комфортабельними вагонами, що мають системи вентиляції та кондиціювання повітря, укомплектовані знімним інвентарем покращеної якості та обслуговуються досвідченою поїзною бригадою.

Пряме залізничне сполучення Київ – Рахів Укрзалізниця відкрила майже рік тому, у зв’язку з численними зверненнями громадян. Поїзд одразу став популярним як серед місцевого населення, так і серед туристів, котрі відвідують Рахівщину (Рахів, Кваси, Ясіня), Яремчанщину (Яремче, Ворохта), Покуття (Коломия, Гвіздець, Городенка), Буковину (Стефанешти) та Південне Тернопілля (Заліщики, Товсте, Чортків, Копичинці, Хоростків, Теребовля). Тому майже одразу його було переведено на режим щоденного курсування замість через день.

За 5 місяців 2015 року на поїзд № 457 Київ – Рахів було запропоновано 87,8 тис. місць, а продано – 74,1 тис. місць, тобто 84 %. У зворотному напрямку було запропоновано 87,9 тис. місць, а реалізовано 79,3 тис. місць (81 %). На новий поїзд № 357 Київ – Рахів на 25 липня вже продано 81 % квитків – 453 місця із 558 запропонованих.

Квитки можна придбати, оминаючи залізничну касу, через онлайн-сервіс резервування та придбання проїзних документів booking.uz.gov.ua. Це дуже зручно для мешканців віддалених населених пунктів гірської місцевості та гостей краю. Дізнатися більше про розклад поїздів можна за посиланням https://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецькі продюсери фі...

А чи знали ви, що у нас є своє кіно? Мистецьке Збіговисько Delirium презентувало 8 коротких фільмів на історичну тематику, які зняли протягом останнь...

Навчальний семінар від Ір...

Padraig Purcell провів тренінг у Копичинцях. Організатор Арсен Келічавий, директор з розвитку ВГО Поруч.

День Незалежності!

Дякуємо усім, хто розділив святкування 30-тої річниці Незалежності України із нами!Цьогорічне святкування розпочалось із проведення вже тради...