30 C
Kopychyntsi
сьогодні 18.07.2024
Архів новин 2006-2018СуспільствоВідкритий лист Братства Тверезості

Відкритий лист Братства Тверезості

-

Відкритий лист Братства Тверезості до продавців алкоголю, підприємців міста та правоохоронців.

Шановні продавці, підприємці та торгівці спиртними напоями! Звертається до вас духовенство та Братство Тверезості, яке стало на боротьбу проти згубної сили алкоголю, тютюну, наркотиків. Ми закликаємо і вас допомогти нам! Адже саме через ваші руки, діти отримують цю «отруту», яка призводить в подальшому до негативних наслідків. 

Що ми можемо побачити ввечері, вийшовши прогулятись? Купу п’яних дітей та підлітків з сигаретами в роті. І це наше покоління, наше майбутнє? Горда українська Нація, яка колись боролась за своє життя до останнього подиху. А тепер наш народ гине, окутаний «путами» алкоголю, тютюну, наркотиків. Подумаймо про майбутнє ваших дітей! Адже все в наших руках: « Що посієм – те й будемо жати »
Напевне не треба багато розказувати, про те, який алкоголь шкідливий. А особливо це проявляється для дитячого організму. Ця «гидота» не лише спричиняє тяжкі захворювання, гальмує розумовий розвиток, але й позбавляє тверезої думки.
Алкоголь у будь-якій дозі несе в собі зло і деградацію. Бо немає ефективнішого засобу знищити націю, ніж прищепити їй звичку до самознищення. А українцям її прищепили… Алкоголізм набуває характеру епідемії, яка поволі вбиває наш народ.
Існує вислів щодо алкоголю: "Пити чи не пити – це індивідуальний вибір кожного. Хочуть люди – хай п’ють". Такою ж логікою керуються і прибічники легалізації легких наркотиків: якщо люди хочуть, не треба їм заважати. Але це хибна логіка: спочатку легалізують легкі наркотики, потім "легкі" убивства?! Так само і з алкоголем: спочатку просто не будемо боротися з пияцтвом, потім дозволимо продавати горілку дітям, а потім прищеплюватимемо "культуру пиття" з дитсадка?!
Ні, не може так продовжуватись, потрібно рішуче діяти! Перед вами стоїть вибір: Чи продавати спиртні напої і тютюнові вироби дітям, і цим самим розповсюджувати алкоголізм серед підлітків, або ж навпаки не робити цього , і в деякій мірі припинити пияцтво серед дітей. Бо наше життя, наше майбутнє, залежить лише від нас! Не будьмо байдужими, не закриваймо очі та вуха, бо це реальні проблеми. Потрібно докласти максимальних зусиль, аби в нас росло здорове і ТВЕРЕЗЕ покоління! Адже – «Здорова нація – здорове майбутнє».
Питання захисту населення від безпрецедентної за всю історію нашого народу доступності пива, сигарет та інших легальних наркотиків стає питанням життя чи смерті для нас і наших нащадків.
Алкогольні та тютюнові торговці налагодили в Україні потужну систему майже цілодобового постачання населенню речовин для самоотруювання: порахуйте кількість торгових точок, де Ви можете придбати хліб, і тих, де продається пиво.
Внаслідок запрограмованості населення (особливо — молодого покоління) на вживання алкоголю та куріння сигарет українці фінансують власне винищення як нації.
Тому ми і звертаємося до підприємців, працівників торгівлі, державних службовців, охоронців правопорядку:
Не залишайтеся байдужими!
Приєднуйтеся до тверезницького руху, підтримайте наші ініціативи:
• тверезого виховання та навчання;
• законодавчого захисту дітей та молоді від реклами та піар-кампаній, що закликають до самоотруєння;
• обмеження доступності легальних наркотиків.
Якщо не повернути тверезість нашому народу зараз — через декілька поколінь від нього просто нічого не залишиться!

Спонсор допису: Готуєтесь до весілля і хочете його зробити якнайкращим? Обов’язково відвідайте салон свадебных платьев, та виберіть найкращу сукню 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...

Кубок громади – 2020: виз...

1 серпня на стадіоні біля Нічлави відбувся турнір з футболу “Кубок Громади – 2020”. Цьогоріч у ньому взяли участь 11 місцевих команд з Копичинецької ...