30 C
Kopychyntsi
сьогодні 20.05.2024
Архів новин 2006-2018СуспільствоУкрзалізниця планує залишити Копичинці без сполучення із Києвом

Укрзалізниця планує залишити Копичинці без сполучення із Києвом

-

Схоже для жителів міста та й зрештою всього району котрі їздять по справах, на роботу чи навчання Укрзалізниця приготувала дуже не приємний новорічний подарунок. Зовсім недавно було відмінено курсування поїзда №349\350 Івано-Франківськ-Харків і Харків-Івано-Франківськ. Зараз цей поїзд їде лише до Тернополя, тобто -1 поїзд з Копичинців котрий їде у Київ. Проте це ще не так печально як те, що з нового року відміняється зупинка на станції Копичинці у поїзді №327\328 Київ-Чернівці, котрий до цього залишався єдиним поїздом котрий їхав у столицю. Тобто поїзд їхатиме, але в Копичинцях не зупинятиметься.

Дане рішення якщо чесно мене ввело в ступор. Просто важко повірити у те, що в людей забирають можливість дістатись столиці, і ще не проблема коли б тільки у міста, а тут вже справа йде фактично на район. Раніше ще із Гусятина курсував поїзд Гусятин-Київ, зараз і його немає. Єдиним вирішненням справи вважаю звернення в саму Укрзалізницю. Особисто я підготував персональне звернення:

Звернення

Зовсім недавно було також відмінено курсування поїзда №349\350 Харків –Івано-Франківськ та Івано-Франківськ-Харків, котрий також проходив через зупинку Копичинці. Зараз цей поїзд їде лише до станції Тернопіль. Ще раніше було відмінено курсування поїздів Софія-Київ. Окрім того в районі існував маршрут із причіпних вагонів Гусятин-Київ.
Нажаль з 1-го січня 2012 року Укрзалізницею запланована відміна зупинки у м.Копичинці, Гусятинського району Тернопільської області у поїзді №327\328 – Київ-Чернівці та Чернівці-Київ, що унеможливлює доступ до залізничного сполучення із Києва для мешканців цілого району, так як це єдиний із поїздів що залишився.
м.Копичинці розташоване на міжнародній трасі Е85, має хороше сполучення із районним центром, іншими населеними пунктами. Саме Копичинці останнім часом є тією точкою відправлення звідки їдуть не лише мешканці міста, але й всього району. Більше того, в місті працює Виправна колонія №112 де відбувають покарання ув’язнені із всієї України, тому окрім місцевих жителів сюди також приїжджають і люди зі всієї України, плюс є ще люди котрі працюють в столиці, студенти, аспіранти тощо.
Враховуючи вищесказане щиро прошу повернути зупинку Копичинці, котра по часу хоч і не є довгою але зате є дуже потрібною для жителів всієї округи.

З повагою Демчук Тарас Ігорович

Звичайно, що одного мене звісно можуть не послухати, але якщо схожих листів буде більше то Укрзалізниця просто буде змушена відмінити своє непродумане рішення.

Адреса для листів: Укрзалізниця. м. Київ-150, вул. Тверська, 5.

 Більше того я вже повідомив наших місцевих депутатів, тому надіюсь звернення по даному питанні підготує і Міська Рада. Також згодом планую на сайті почати збір підписів. Надіюсь у нас все вийде. 

Ну а подивитись на розклад тих поїздів які ще залишились можна завжди в розділі "Залізниця"

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...

Якщо спалювати суху траву...

Маємо в Україні погану звичку палити суху траву та бадилля, а потім цим дихати. Але чи знали ви, що за пожежами ведеться моніторинг з космосу? Існує ...