30 C
Kopychyntsi
сьогодні 12.05.2022
Архів новин 2006-2018СуспільствоУ Копичинцях відкрили поліцейську станцію

У Копичинцях відкрили поліцейську станцію

-

Сьогодні в місті Копичинці урочисто відкрили поліцейську станцію. Для розміщення станції орендується приміщення у Копичинській ВК-112. Тут створено усі умови для цілодобового несення служби. Проведено ремонт приміщення за рахунок коштів місцевих підприємців В.Повражека, Б.Липки, П.Богоноса, Я.Схаба, З.Сагайдака та підприємця із Гусятина В.Буячка.

Ремонтні роботи проводилися за сприяння начальника Копичинської виправної колонії (№ 112) Буняка Ярослава Богдановича засудженими колонії. Також депутати Копичинецької міської ради на своєму засіданні 14 червня виділили 15 тисяч гривень на потреби поліцейської станції.

Тут нестимуть службу 6 поліцейських, з них 3 – цілодобово. Вони реагуватимуть на усі звернення громадян про скоєні злочини та правопорушення, забезпечуватимуть патрулювання, виїжджатимуть на виклики в прилеглі населені пункти в радіусі 10 кілометрів. До цього часу, в разі потреби, потрібно було чекати поліцейських із Гусятина.
В урочистостях відкриття поліцейської станції взяли участь голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук, голова районної ради Василь Бойчук, нaчaльник Гoлoвнoгo yпpaвлiння Нaцioнaльнoї пoлiцiї в Тepнoпiльcькiй oблacтi Олександр Богомол, начальник Гусятинського відділення поліції Олег Білобровець, заступник прокурора Чортківської місцевої прокуратури Андрій Придруга, начальник Гусятинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Степан Якубів, начальник Копичинської виправної колонії Ярослав Буняк, Копичинський міський голова Павло Лосик, громада міста та ін.

Очільник краю Степан Барна, звертаючись до присутніх, наголосив: «Головна ідея спільної політики з Національною поліцією та місцевим самоврядуванням – це забезпечення максимальної доступності з надання послуг населенню. Ми разом повинні створити мінімум перешкод для вчасного і якісного отримання допомоги пересічною людиною. Чергування поліцейських має забезпечити дотримання конституційного ладу». Як зазначалося, сьогодні відкривається дев’ята в області поліцейська станція.
Також перед присутніми виступив нaчaльник Гoлoвнoгo yпpaвлiння Нaцioнaльнoї пoлiцiї в Тepнoпiльcькiй oблacтi Олександр Богомол, який підкреслив, що в близькому часі на Гусятинщині відкриють ще одну таку станцію в м.Хоросткові.

Перший заступник голови районної державної адміністрації від імені районної державної адміністрації висловив щиру подяку керівництву поліції, Копичинецькій міській владі в особі її голови Павла Лосика, Копичинській ВК-112 за чудову ідею створення поліцейської станції, бо люди завжди повинні почувати себе у безпеці та захищеними. «Сподіваюсь, що спільними зусиллями самоврядних органів та оновленої поліції вдасться навести лад в економічних, екологічних та кримінальних питаннях усієї Копичинецької округи. Бажання, як бачимо, є, а отже і будуть результати» – підкреслив Ігор Гайдук.

Василь Бойчук, голова районної ради, запевнив, що районна влади, весь депутатський корпус сприятиме успішній реалізації проекту «Поліцейська станція».
В свою чергу Павло Лосик, Копичинський міський голова, подякував голові облдержадміністрації Степану Барні за підтримку щодо наведення правопорядку в місті. «Прийшов час створити нову, прогресивну службу, яка б цілодобово працювала в напрямку реалізації правоохоронних функцій. Хочу, щоб наші поліцейські за достойну зарплатню гідно виконували покладені на них державою завдання». Господар міста переконаний, що сучасній поліції необхідна допомога в усіх їх починаннях, особливо фінансова.

Місцевий парох Ігор Середа окропив приміщення свяченою водою, побажав Божого благословення, здоров'я, сил та наснаги у їхній щоденній праці.

Спонсор допису: Якими би не були події в нашому місті, а прогноз погоди завжди буде доцільним!

Гусятинська РДАhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Архієпископ Нестор: ̶...

Владика Нестор – архієрей Православної Церкви України, архієпископ Тернопільський і Кременецький. 28 лютого 2006 року він став наймолодшим архієреєм ...

Міс Копичинецька ОТГ 2020...

На нашій сторінці у соціальній мережі “Instagram” відбувся фотоконкурс “Міс Копичинецька ОТГ 2020”. Конкурс мав за мету познайомити молодь громади мі...

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...