Головна Архів новин 2006-2018 Суспільство Сидорову потрібна допомога

Сидорову потрібна допомога

-

Як ви вже мабуть помітили в розділі „Наші друзі” вже давно красується кнопка „Тіні Гардаріки” . „Тіні Гардаріки” – туристична формація, котра організовує сплави по річках, піші туристичні мандрівки, екскурсії по печерах і т.д. Але сьогодні мова не про це. З ініціативи „Тіні Гардаріки”  14-15 квітня буде організовано прибирання однієї з архітектурних перлин  України  – костелу Калиновських (1730-1741рр) у селі Сидорів. Про деталі акції читайте далі. 

Форум „Тіні Гардаріки” повідомляє про цю акцію:

„ 14-15 квітня  ми плануємо здійснити прибирання у костелі Калиновських в с. Сидорів. Акція здійснюється за сприяння о.Давида (Гусятин), що опікується цією спорудою.
 Опісля – святкова вечірка в Сидорівській фортеці (ночівля – намети).
 Учасники акції  в майбутньому користуватимуться певною пільгою на наші сплави.
В Сидорові ви зможете придбати туристичну марку фортеці.
 Готуються приємні несподіванки.” 

Ми вирішили задати декілька запитань безпосереднім організаторам даної акції

-Андрію, скажіть будь ласка чому саме Сидорів?
Назва села приємна. З козою пов’язана, а чи зі слюсарем з радянських кінофільмів. Тут – одразу два вагомих туристичних об’єкти. Костел – в такому стані, що його реально довести до ладу нашими силами.

– Які саме плануєте роботи провести?
Замітання великими березовими мітлами), надання чистого охайного вигляду інтер’єру споруди. Щоб не хотілося тут більше смітити. Також каменями варто закласти вхід до склепів з сумно відомими черепами.

 -Чи плануєте в майбутньому такі акції і для інших культурних памяток?
Звичайно. Безпосередньо в сфері наших інтересів – ті невідомі пам’ятки, що знаходяться біля невеликих річок нашого краю – Серету, Нічлави, Збруча. Мобільно так – сплавляючись і доводячи береги до того стану, в якому ми їх хотіли би бачити.

Наш сайт і я особисто не можу відмовитись у пропаганді такої цікавої та й зрештою корисної справи.

Добратись в Сидорів з Копичинців не так вже й важко, щоправда, як повідомляють наші джерела прямого автобусного сполучення немає. Тому тут постає два варіанти з добиранням:
1.    Доїхати до Гусятина (благо з цим проблем немає, принаймі до обіду). В Гусятині пересісти на автобус до Сидорова
2.    З Чорткова організовано доїхати найманим транспортом безпосередньо в Сидорів.
 
Всю інформацію про акцію можете знайти тут

Попередня статтяТелезомбі чи телеінтелект?
Наступна статтяБлудне курчатко
Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецькі пауерліфтери...

Пауерліфтинг - це силовий вид спорту, коли спортсмен долає вагу. До нього входять три основні вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги леж...

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Люди, що рятують нас

Під час пандемії коронавірусу працівники швидкої допомоги знаходяться на «передовій». Вони ризикують своїм життям кожного виклику. Ми вирішили дізнат...