30 C
Kopychyntsi
сьогодні 01.12.2023
Архів новин 2006-2018СуспільствоСвавільна реконструкція кінотеатру? ОНОВЛЕНО

Свавільна реконструкція кінотеатру? ОНОВЛЕНО

-

Суботнього дня, 1 листопада 2008 р., коли всі українці розпочали приготування до святкування 90- річниці утворення ЗУНР — в м. Копичинці, по вул. Чортківській, біля пам’ятки архітектури ( Народного дому) розпочались будівельні роботи.

ОНОВЛЕНО 6.11.2008 р.

 

Під чітким керівництвом депутатів Гусятинської районної ради, членів фракції «Наша Україна» т.в.о. голови Гусятинської районної ради Бойчука В.М. та заступника голови постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики і місцевого самоврядування, законності, громадського порядку, боротьби із злочинністю Савчука М.Д.( І це ж треба в таку комісію «написати заяву»?!) та декількох працівників з сусіднього села Целіїв було зруйноване асфальтове покриття тротуару, проведені земляні роботи, залитий фундамент, створені перешкоди для руху людей по тротуарі.

На місце подій оперативно прибув міський голова В. Пеляк та депутати від фракції «Батьківщина-БЮТ» у Копичинецькій міській раді М.Гуменюк та я – А. Тригуба. На запитання міського голови до працівників, що за будівельні роботи ведуться, ті відповіли, що всі запитання до заступника голови районної ради Бойчука. Пана Бойчука та працівників було попереджено про те, що дані будівельні роботи ведуться без відповідних дозвільних документів та було запропоновано припинити дані роботи. Коли з’явився житель міста з фотоапаратом, п. Бойчук раптово і поспіхом кудись поїхав і повернувся вже із борцем за «законність» Савчуком М.Д.

Ці самовільні дії, «рейдерство», попирають загально відомі вимоги чинного законодавства. Тим більше, що ці дії очолює районний «високо посадовець». При запланованій реконструкції було б втрачено вид будинку міської бібліотеки, який є окрасою міста. Цей будинок, відомий і як Народний дім, збудований на кошти жителів землі Копичинецької до 100-річчя народження Тараса Шевченка.

Будівельні роботи були зупинені завдяки втручанню міського голови та депутатів міської ради, членів фракції «Батьківщина-БЮТ».

3 листопада вже зранку депутати членами фракції «Батьківщина-БЮТ» у Копичинецькій міській раді було організоване оперативне чергування біля міської бібліотеки та кінотеатру з метою недопущення «реконструкції». До чергування приєднались депутати Тернопільської обласної ради з фракція «Батьківщина» Б. Бевський та В. Тимчишин, депутат Гусятинської районної ради І. Аніловський.

Виходячи із цієї сумної події хочемо запитати високопосадовців, владних керманичів району – Чи один закон для всіх? Чи для членів фракції «Наша Україна» в Гусятинській районній раді свої неписані закони?

Надіюсь, що все це стане темою предметної розмови на наступній сесії районної ради.

Анатолій ТРИГУБАhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Реставрацію Кутецької цер...

Незалежне видання TEXTY.ORG.UA назвали Церкву Воздвиження Чесного Хреста Господнього в Копичинцях прикладом того, як слід реставровувати дерев’яні це...

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...

В Копичинцях відбувся фут...

24-го серпня у суботу відбувся футбольний турнір “Кубок Громади”. Участь взяли шість команд. Переможці – команда “Надія 1999”, друге місце “Кутець”, ...