30 C
Kopychyntsi
сьогодні 21.04.2024
Архів новин 2006-2018СуспільствоСучасний Інтернет-центр в Копичинецькій міській бібліотеці для дорослих

Сучасний Інтернет-центр в Копичинецькій міській бібліотеці для дорослих

-

Завдяки проекту «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст» користувачі Копичинецької міської бібліотеки для дорослих отримали казковий подарунок: три сучасних комп'ютери, обладнаних веб-камерами, навушниками з мікрофоном, копіювальний пристрій «три в одному», пристрій Wi-Fi і підключились до всесвітньої мережі.

І ось 20 лютого 2013року в приміщенні бібліотеки відбулася презентація Інтернет-Центру. На святі були присутні: регіональний представник програми «Бібліоміст» Ростоцька Марія Євстахівна, в.о. начальника відділу культури і туризму Фаберська Марія Михайлівна, друзі, колеги та користувачі бібліотеки.

 

Розпочалась презентація в приміщенні читального залу бібліотеки. До слова були запрошені:
– Ростоцька М.Є. , яка докладніше розповіла про програму «Бібліоміст» , що впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках партнерства з Фундацією Білла та Мелінди Гейтс, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерством культури і туризму України. Метою програми «Бібліоміст» є сприяння розвитку сучасної системи публічних бібліотек в Україні Програма співпрацює з центральними і місцевими органами влади та бібліотеками на всій території України, щоб допомогти бібліотекам ефективніше служити потребам громад через навчання та використання сучасних технологій.

Фаберська М.М. відмітила, що публічні бібліотеки перетворюються на центри громадського життя, де люди можуть мати доступ до необхідної інформації в електронному вигляді та отримати допомогу кваліфікованого бібліотекаря. Привітала працівників бібліотеки, користувачів зі святом – відкриттям Інтернет-Центру.

Музичне вітання всім присутнім подарували учні школи-гімназії Христинка та Оленка Гадиняк, та школи №2 Боцян Андріана.
Червону стрічку перерізали регіональний представник Ростоцька М.Є. та учень школи-гімназії Благута Назар.

Справжньою родзинкою свята стала театралізована мініатюра «Сучасна бібліотека» виконана театром поезії «Слово» під керівництвом Савки Р.М. за сценарієм Лаврушко М.Й. В привітанні взяли участь : Шпунярська І., Токар О.,Благута Н., Лящук Д.

Зав. Бібліотекою Благута О.Т. розповіла присутнім про нові послуги які надаватиме бібліотека завдячуючи програмі «Бібліоміст». Відтепер мешканці міста зможуть безкоштовно пройти курси комп'ютерної грамотності, надсилати і отримувати електронну пошту, спілкуватися в програмі «Скайп», скористатися веб-ресурсами для пошуку роботи, покупки товарів, організації поїздок, доступу до інформації органів влади і соціальних служб тощо. Подякувала команді програми «Ббліоміст», зокрема, директору Матею Новаку, регіональному представнику Ростоцькій М.Є., голові районної ради Хоптян Н.А., голові райдержадміністрації Собаню О.В. та його заступнику Сагайдаку Р.Є., в.о. начальника відділу культури і туризму Фаберській М.М., директору ЦБС Зубковій Л.І.

 


 

 

 

Джерело: Гусятинська ЦБС

Гусятинська ЦБСhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Осінній вечір в Копичинця...

Вашій увазі відео з осінніх Копичинець, відзняте місцевими хлопцями з True Sight Project.https://www.youtube.com/watch?v=bjRdujzKEMQ&featur...

Михайло Мимрик та його шк...

У Копичинецькій гімназії діє ансамбль «Надія», який нещодавно отримував Гран-прі на конкурсі «Феєрія талантів». Нам вдалось поспілкуватись з керівник...

“Дерибан землі” в кращих ...

На початку 2018 року у рамках децентралізації Урядом було прийняте рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державно...