Головна Архів новин 2006-2018 Суспільство Степан Бандера - символ нескореності

Степан Бандера – символ нескореності

-

Першого січня Україна буде святкувати не лише Новий рік, але й 99-ту річницю з дня народження Великого Сина української нації, одного із кращих войовників українського народу за волю і незалежність нашої Святої Землі. Неможливо збудувати державу, не знаючи своєї історії, не шануючи того, хто за тебе з любов’ю віддав своє життя.

Степан Бандера – це герой ХХ століття, людина-легенда, одна з найвидатніших постатей всієї історії України. Настав час піднести його ім’я по всій вільній Україні, щоб кожна жива душа подякувала Богові за те, що послав нам таку світлу постать в найтемніші часи історії людства. Саме Степан Бандера і його побратими врятували честь України в ХХ-му столітті і зуміли організувати народ на відчайдушну боротьбу проти сатанинського комунізму, фашизму і шовінізму. Цей змаг був настільки героїчним, що став неперевершеним в історії людства. Бандера підніс український націоналізм любові до найвищої жертовності. Його гасло – Бог і Україна!

Сьогодні, отримавши територіальну державу Україну, як подарунок за ціну, сплачену Невідомим вояком УПА і Бандерою, Шухевичем і Коновальцем, багатьма незнаними патріотами, ми стоїмо перед тією ж проблемою, що й наші жертовні попередники. Ба навіть більше, в глобалізованому світі географічні кордони не є перешкодою для руйнування наших твердинь на території нашої правди. Ми всі сьогодні є свідками безжалісної війни не так за географічну територію України, як за територію нашої національної правди, нашої Святої Землі.

Прапор, що його ніс Бандера, навіть після Його смерті знаходиться в сильних і вірних руках. І ми повинні його нести далі, поки ідеал визволення не буде одного дня здійснений.
Ваш Дух, Ваші ідеї і Ви самі будете завжди поміж нами. Нехай Великий Господь допоможе здійснити якнайшвидше Вашу святу ціль, за яку Ви жертвували своє життя. Степане Бандеро, ми виправдаємо Ваші сподівання.

Слава Україні – Героям Слава!

Тризубhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.