30 C
Kopychyntsi
сьогодні 19.09.2021
Архів новин 2006-2018СуспільствоБуло смітників "багато", а стало ще "більше"…

Було смітників “багато”, а стало ще “більше”…

-

Наше місто багато років славилося своєю чистотою та порядком. Я навіть десь чув, що колись зайняло перше місце по благоустрою в Тернопільській області. Але це було колись. На жаль, тепер це тільки історія. На даний момент в нас є безліч проблем із сміттям, його вивезенням. Але тепер їх ще побільшало, адже почали пропадати урни для сміття. Їх не було аж так багато, а тут ще й «барабашка» їх забирає…

На другий день Великодніх свят, ідучи додому, я хотів викинути сміття, яке назбиралося в кишені, от і подумав собі: « Біля першої школи є два смітники, от там я його і викину». Але коли підійшов трохи ближче, то помітив, що вони пропали. Одразу не зрозумів в чому річ. Поставив папірчики назад і пішов.

 

Тут колись милувався один смітник

А тут інший

Наступного дня, проходячи повз школу, я зауважив, як на тому місці, де стояв один із смітників (той, що ближче до пам’ятника Шевченкові), акуратно прокладена плиточка, ніби там урни ніколи і не було.

Одразу виникає думка: «Куди вони поділися, хто їх забрав або, може, і вкрав, навіщо комусь вони?» Роздумуючи над цим питанням, якщо б їх вкрали, тоді для чого поклали плитку на те місці де вони були?

Я дуже хотів би знати відповіді на вище поставлені запитання. Для чого таке робити? Адже наше місто і так скоро перетвориться на смітник, невже нашим людям не вистачає розуму це усвідомити???!!!

У Копичинцях практично немає смітників. Навіть якщо ти не хочеш кидати сміття на землю, адже ти любиш і поважаєш своє місто, ти не маєш альтернативи. На даний момент, це питання одне із основних, що має вирішити наша мерія, поки ми не перетворили наше місто у суцільний смітник.

Спонсор допису: Цікавитесь будівництвом чи ремонтом власного будинку чи квартири? Тоді дізнайтесь про фурминатор і його переваги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Міс Копичинецька ОТГ 2020...

На нашій сторінці у соціальній мережі “Instagram” відбувся фотоконкурс “Міс Копичинецька ОТГ 2020”. Конкурс мав за мету познайомити молодь громади мі...

Показ фільму “Людин...

Ось як відбувся показ фільму "Людина з Табуретом в Копичинцях".