30 C
Kopychyntsi
сьогодні 18.07.2024
Архів новин 2006-2018Суспільство"Комендантська" година для дітей

“Комендантська” година для дітей

-

Публікуємо рішення Тернопільської обласної ради, від 11 лютого 2010 року № 865 "Про заборону перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, залах ігрових автоматів, на вулицях та інших громадських місцях".

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА РАДА

П’яте скликання

Тридцята сесія

РІШЕННЯ від 11 лютого 2010 року № 865

м. Тернопіль

Про заборону перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, залах ігрових автоматів, на вулицях та інших громадських місцях

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законом України «Про охорону дитинства», зважаючи на стан криміногенної ситуації в підлітковому середовищі на території області, вчинення протиправних дій дітьми та у ставленні до них, поширення проявів вживання неповнолітніми алкогольних та слабоалкогольних напоїв, продажу підліткам спиртних напоїв та втягнення їх у пияцтво, підтримуючи пропозиції управління Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області, враховуючи рекомендації постійних комісій Тернопільської обласної ради з питань законності та правової політики, здійснення демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави, з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, туризму та курортно-рекреаційної діяльності, Тернопільська обласна рада

вирішила:

1. Заборонити перебування у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, залах ігрових автоматів, на вулицях та інших громадських місцях населених пунктів Тернопільської області у вечірній час без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, дітей віком до 14 років після 22.00 год., а віком від 14 до 18 років- після 23.00 год.

2. Рекомендувати службі у справах дітей, головним управлінням з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я, управлінню освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області:

2.1. Посилити контроль за змістом діяльності культурно-розважальних закладів, ігрових залів, комп’ютерних клубів, обмежити перебування у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, залах ігрових автоматів, на вулицях та інших громадських місцях населених пунктів Тернопільської області у вечірній час без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, дітей віком до 14 років після 22.00 год., а віком від 14 до 18 років- після 23.00 год.

2.2.У разі виявлення порушень, батьків, або осіб, що їх замінюють, притягувати до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством. Не допускати розповсюдження наркотиків, пропаганди проституції, насилля, жорстокості. Внести надання комп’ютерних послуг населенню до переліку видів підприємницької діяльності, на яку необхідно отримувати ліцензію. 3. Рекомендувати управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області, службі у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації забезпечити постійний та дієвий контроль за дотриманням обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, залах ігрових автоматів, на вулицях та інших громадських місцях населених пунктів Тернопільської області у вечірній час без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, дітей віком до 14 років після 22.00 год., а віком від 14 до 18 років- після 23.00 год., а також за забороною продажу дітям віком до 18 років слабоалкогольних напоїв та їх розпиття у громадських місцях. З цією метою організувати та проводити систематичні рейди. У разі виявлення порушень зазначених вимог притягувати до відповідальності батьків дітей або осіб, що їх замінюють, а також суб’єктів господарювання.

4. Пункт 4.6 регіональної комплексної програми профілактики злочинності та охорони громадського порядку на 2006-2010 роки, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 27 жовтня 2005 року №486, доповнити підпунктом 4.6.4 наступного змісту:  

4.6.4 Посилити контроль щодо заборони реалізації у закладах торгівлі усіх форм власності дітям віком до 18 років пива та слабоалкогольних напоїв, а також їх розпиття у громадських місцях. У разі виявлення фактів розпиття алкогольних і слабоалкогольних напоїв у громадських місцях, з’ясувати у якому закладі торгівлі було їх реалізовано та притягувати суб’єктів господарювання і батьків дітей або осіб, що їх замінюють, до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством. Управління МВС України в Тернопільській області, служба у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації, райдержадміністрації, Тернопільський міськвиконком.

5. Рекомендувати управлінню освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації активізувати роботу з батьківською громадськістю і з цією метою розробити та впровадити інноваційні форми та методи роботи з батьками щодо правової освіти.

6. Рекомендувати районним, міським, селищним та сільським радам винести на розгляд сесій відповідних рад питання про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, залах ігрових автоматів, на вулицях та інших громадських місцях.

7. Дане рішення опублікувати в газеті «Свобода» та в інформаційно-методичному віснику Тернопільської обласної ради «Рада».

8. Надіслати дане рішення всім обласним радам.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії Тернопільської обласної ради з питань законності та правової політики, здійснення демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави, з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, туризму та курортно-рекреаційної діяльності.

Голова обласної ради О.П. Кайда

Спонсор допису: Вагаєтесь з вибором  холодильника, його характеристиками. На сайті ukrshops.com.ua ви можете з легкістю вибрати в тому числі і ukrshops.com.ua

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...

Кубок громади – 2020: виз...

1 серпня на стадіоні біля Нічлави відбувся турнір з футболу “Кубок Громади – 2020”. Цьогоріч у ньому взяли участь 11 місцевих команд з Копичинецької ...