30 C
Kopychyntsi
сьогодні 20.05.2024
Архів новин 2006-2018Суспільство"Пласт - український скаутинг"

“Пласт – український скаутинг”

-

 25 вересня у центрі міста відбулась презентація Пласту за допомогою пересувної експозиції «Пласт – український скаутинг». Організатор презентації – Кавун Ольга , виховниця гуртка «Степові орли». Мета заходу : популяризація діяльності національної скаутської організації «Пласт». Виставка складалася із 20 банерів з різною інформацією про Пласт.  

Учасниками заходу були два екскурсоводи-пластуни та всі зацікавлені перехожі.

Хто зацікавився більше Пластом, той отримував від екскурсовода буклет про Пласт з контактами місцевого осередку, дорослі особи – брошуру «Для чого моїй дитині Пласт», діти – різноманітні наліпки чи флаєри з символікою Пласту.
Пласт – неполітична та позаконфесійна організація.Основу пластової ідеології, за зразком скаутської, складають вірність Богові й Україні, допомога іншим, життя в природі,ь самовиховання, дотримування Закону.

Мета Пласту – виховання доброго громадянина, провідника суспільства в усіх сферах життя. Пласт відкриває для молодої людини унікальні можливості якнайширше реалізувати і проявити себе в середовищі друзів і однолітків. Пластуни вміють і люблять мандрувати Карпатами і Кримом, – всією Україною, плавати на байдарках і катамаранах, літати. Їздити на лещатах, в’язати різні вузли, виживати в природі в екстремальних умовах просто створювати надзвичайно веселий настрій у мандрівці, чи сидячи біля ватри.

У Пласті хлопці та дівчата мають цікаве та добре товариство . Це світ, який захищає дітей від негативних впливів сучасного суспільства, світ, в якому діти «дихають повітрям височини і теплом далекого сонця». Пластуни мають нагоду для професійного зросту, фізичного гарту.

Копичинецькі пластуни разом із виховницею старшопластункою-прихильницею Ольгою Кавун, беруть участь у акціях, що організовують осередки нашої області, їздять щорічно у крайові та окружні літні табори. Найцікавішими заходами для пластунів є змаг з пішого туризму «Осінній рейд», і якому пластуни ось уже третій рік беруть участь, а ще табір « Джура на морі» у Приморську, у якому взяли участь цього року хлопці-пластуни. Саме там вони мали можливість випробувати свої сили на витривалість, навчитися спускатися з обриву, їздити на конях, вчитися плавати, стріляти, співати українські пісні біля ватри та на повну силу відчути чар пластування.

Додано фото:

 

НСОУ https://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...

Юні біатлоністи

19-22 грудня 2019 року на НСБ "Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат старшої та молодшої вікової г...