30 C
Kopychyntsi
сьогодні 17.06.2024
Архів новин 2006-2018СуспільствоВсеукраїнський конкурс "Учитель року - 2010"

Всеукраїнський конкурс “Учитель року – 2010”

-

Праця вчителя по самій своїй суті є творчою. Ми маємо надбання великих національних педагогів, однак є у нас вчителі, які прагнуть віднайти свою власну педагогічну стежку до душі і серця кожної дитини. <Саме такі вчителі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м. Копичинці – Боднар О.М., вчитель хімії, Федорович Р.В. вчитель географії, Ухач О.Я, вчитель правознавства, Шепета П.Л., вчитель трудового навчання і я, Яворівський А. В., вчитель математики були представлені на районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2010", який відбувся 15 січня 2010 року в школі смт. Гусятин. Він мав велике значення для всіх його учасників, дав можливість розширити коло майстрів своєї справи.

 Серед учасників конкурсу були і молоді і в розквіті літ, але всіх їх поєднав високий ступінь соціальної активності і громадської відповідальності, прагнення до творчості і любов до дітей. Учасники демонстрували свою педагогічну майстерність, представляючи презентацію власного педагогічного досвіду. 

До складу районного журі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2009" були запрошені методисти районного відділу освіти: Цвігун Г.Я, Стиранка Н.П., Янюк І.Я., Дмитрів Л.М., Федченко О.І., Гуменюк Я.С., та голова профспілкового комітету Голубович В.М. Із словами привітання вчителів району виступив головний спеціаліст відділу освіти Коваль О.А.

Наші вчителі гідно представили свій навчальний заклад і посіли в цьому конкурсі призові міста. В обласному турі свій досвід будуть представляти вчителі школи:

 Боднар Олександра Михайлівна (в номінації «Хімія»);

Шепета Петро Леонідович (в номінації «Трудове навчання»).

Переможці та учасники конкурсу нагороджені цінними подарунками. 

Гадаємо, що конкурс довів: наш сучасний вчитель – надзвичайно мудрий, незважаючи на складнощі сьогодення, він робить все, щоб втілити задумане, щоб не тьмяніли фарби і не зникала свіжість почуттів, щоб нашим Українським Світом правили Розум, Добро і Краса. В цьому конкурсі ми побачили вчителів в новому світлі: хтось відкрився для нас, а хтось відкрив, можливо, сам у собі приховані потенційні можливості творчої особистості.

Конкурс переконав у тому, що життя, світ навколо нас і сама людина – це неймовірно красиво і цікаво. Життя змушує нас пізнати, радіти будь-якій справі, роботі, професії, ремеслу.

Підводячи підсумки районного етапу "Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2010", хочу побажати всім його учасникам, всім, хто був причетний до його підготовки, щастя і задоволення від життя, тепла, віри в успіх! Вітаємо всіх переможців та лауреатів конкурсу, зичимо здоров’я, щастя, творчого натхнення, нехай доля щедро обдаровує вас.

 

Власний досвід презентує вчитель географії Федорович Руслана Василівна

 Учасник конкурсу –  учитель географії Федорович Руслана Василівна

 

 Свій досвід представляє учитель правознавства Ухач Оксана Ярославівна

 

 Учитель інформатики Яворівський Андрій Володимирович

 

 З творчими проектами виступає переможець конкурсу, учитель трудового навчання Шепета Петро Леонідович

  

 Беззаперечний лідер конкурсу – учитель хімії Боднар Олександра Михайлівна

  

Виступ учителя правознавства НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- гімназія" Кованюка Володимира Ярославовича

 

  

Вельмишановне журі

  

 Приємна мить нагородження

Матеріал взято з офіційного сайту школи №2: http://almamater2.at.ua

Спонсор допису: У вас чи ваших друзів зовсім скоро ювілей чи свято? Вам потрібно вибрати привітання щоб стати оригінальним

http://almamater2.at.uahttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

“Дерибан землі” в кращих ...

На початку 2018 року у рамках децентралізації Урядом було прийняте рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державно...

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...