30 C
Kopychyntsi
сьогодні 19.05.2024

Пропита молодь?

-

Сьогодні мало кого здивує ситуація, коли студент, а, в гіршому випадку і школяр, який іде по вулиці з пляшкою спиртного напою і цигаркою у руках. Ще кільканадцять років тому за подібний вияв самореалізації можна було добряче поплатися синцями збоку старшого покоління. На жаль, зараз проблема алкоголізму серед підлітків стала великомасштабною в Україні. Сайт kopychyntsi.com.ua поцікавився у своїх користувачів, здебільшого молодих людей, чи вживають вони алкогольні напої.


Kurt
До алкоголю ставлюся нормально, головне – знати міру. Сам я деколи випиваю, здебільшого це пиво. У святкові дні можу шампанського попити, вина і горілки.

Emili
Так, інколи. Пиво

KYS
Вживаю, майже весь спектр напоїв, в малій кількості і досить рідко. Виключення становить пиво, його я п’ю достатньо часто)

cruiz
Не вживаю, не вживав, і не збираюсь вживати.

knopa
Так,вживаю. Але не до такого ступеня, що потім «закидає». Алкоголь вживають всі. Напевно, нема такої людини, яка б не вживала спиртних напоїв.

Zloi
багато п’ю і багато чого)

Sofka
Ой, вживаю тільки вино, і то по Великих святах!

kost
так
пиво – в середньому по літру два рази на тиждень;
горілка – не регулярно, випиваю до останньої краплинки (скільки є);
коньяк – дуже рідко, коли є настрій;
вино – тільки на свята, раніше пив його часто, а зараз надаю перевагу горілці;
шмурдяки – о, тааааак, "золота осінь" це, «канєшна» ЩОСЬ … обригатися)))

Voker
Взагалі не вживаю

До цього опитування додаємо, що сьогодні, о 15. 00 год., на проспекті Свободи у Львові біля пам’ятника Т.Шевченку відбудеться акція "Пропита молодь", присвячена проблемі алкоголізму в Україні. Після якої ми продовжимо розглядати дану проблему на нашому сайті.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...

День Незалежності!

Дякуємо усім, хто розділив святкування 30-тої річниці Незалежності України із нами!Цьогорічне святкування розпочалось із проведення вже тради...

Якщо спалювати суху траву...

Маємо в Україні погану звичку палити суху траву та бадилля, а потім цим дихати. Але чи знали ви, що за пожежами ведеться моніторинг з космосу? Існує ...