30 C
Kopychyntsi
сьогодні 08.12.2023
Архів новин 2006-2018СуспільствоЗамість шоу – «совітський ранок»

Замість шоу – «совітський ранок»

-

Годі було сподіватися на шоу збоку одинадцятикласників Копичинецьої ЗОШ №2, котрі у суботу, 2 лютого, презентували концерт до вечора зустрічі з випускниками. Протягом години виступу публіка побачила заледве два розважальних номери, а решту – декламування віршів. Задум начебто непоганий, а от реалізація виявилась не дуже вдалою. Як сказали організатори концерту, готували його протягом останнього тижня, тому почасти відчувався брак у виконанні.

Формат останнього дзвоника з монотонними задушевними віршами не надто сподобався публіці, котра у вихідний день мала намір розважитися і зовсім не хотіла «пускати слюні». Таке враження, що свято організовували для старших випускників, хоча їх зібралось в залі не надто багато.

Учасники концерту були одягнуті у стилі 80х часів СРСР: дівчата у шкільних формах, а хлопці, щоправда, в різних костюмах. До повного салату бракувало тільки совківських піонерів. Та й сам концерт радше нагадував ранок у совітській школі. Думаю, варто переходити на сучасний лад, а не продовжувати організовувати такі свята у радянському форматі.

Минулорічний 11-А клас підсилив концертну програму хоровим співом

Ізюминкою свята стала раптова з’ява на сцені 11-А класу, 2007 року випуску, котрі хором виконали пісню. А от на дискотеку випускників майже не залишилось, бо рідної музики, крім кількох народних танців, практично не звучало.

Вальс з випускниками

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Якщо спалювати суху траву...

Маємо в Україні погану звичку палити суху траву та бадилля, а потім цим дихати. Але чи знали ви, що за пожежами ведеться моніторинг з космосу? Існує ...

ТРЕНІНГ ІЗ ПРОЄКТНОГО МЕН...

Минулих вихідних у Копичинцях відбувся тренінг із проєктного менеджменту.Учасники отримали якісні практичні та теоретичні знання із написання гра...