Головна Архів новин 2006-2018 Суспільство Замість шоу – «совітський ранок»

Замість шоу – «совітський ранок»

-

Годі було сподіватися на шоу збоку одинадцятикласників Копичинецьої ЗОШ №2, котрі у суботу, 2 лютого, презентували концерт до вечора зустрічі з випускниками. Протягом години виступу публіка побачила заледве два розважальних номери, а решту – декламування віршів. Задум начебто непоганий, а от реалізація виявилась не дуже вдалою. Як сказали організатори концерту, готували його протягом останнього тижня, тому почасти відчувався брак у виконанні.

Формат останнього дзвоника з монотонними задушевними віршами не надто сподобався публіці, котра у вихідний день мала намір розважитися і зовсім не хотіла «пускати слюні». Таке враження, що свято організовували для старших випускників, хоча їх зібралось в залі не надто багато.

Учасники концерту були одягнуті у стилі 80х часів СРСР: дівчата у шкільних формах, а хлопці, щоправда, в різних костюмах. До повного салату бракувало тільки совківських піонерів. Та й сам концерт радше нагадував ранок у совітській школі. Думаю, варто переходити на сучасний лад, а не продовжувати організовувати такі свята у радянському форматі.

Минулорічний 11-А клас підсилив концертну програму хоровим співом

Ізюминкою свята стала раптова з’ява на сцені 11-А класу, 2007 року випуску, котрі хором виконали пісню. А от на дискотеку випускників майже не залишилось, бо рідної музики, крім кількох народних танців, практично не звучало.

Вальс з випускниками

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.