30 C
Kopychyntsi
сьогодні 17.07.2024
Архів новин 2006-2018РелігіяЯк проходив християнський табір на Воздвиженя Чесного Хреста

Як проходив християнський табір на Воздвиженя Чесного Хреста

-

Вже другий рік поспіль у церкві Воздвиження Чесного Хреста м. Копичинці, перед початком навчального року, в останні дні літа, пройшов християнський табір для дітей і молоді, який цьогоріч мав назву «Я – Божа дитина». Всі ми зі щирою радістю зустріли наших добрих приятельок-сестер із згромадження Пресвятої Родини. Протягом кількох днів вони навчали нас правд віри, намагались ближче познайомити з Богом та допомагали глибше пізнати Його заповіді. Сестри проводили різноманітні ігри, забави, конкурси, вікторини, тому дітям як молодшим, так і старшим було надзвичайно цікаво. Усі брали активну участь: читали та обговорювали біблійні притчі, намагались інсценізувати їх, роблячи чудернацькі костюми із газет, разом придумували повчальні історії на відповідну тему.

Завдяки Тані Бережнюк та Іванці Бульчак діти мали змогу добре вивчити пісні про Марію, Ісуса, про любов до ближнього, про спільноту та співати цікаві пісні із рухами під гітару. Тепер, ідучи по вулиці можна почути як діти то тут, то там їх наспівують.
А ще учасники табору багато малювали, робили аплікації, відтворювали на папері все, чого навчилися і що почули. Їм у цьому допомагав Андрій Поточняк.

Наталя Шахтай та Юля Кос були аніматорами на цьому таборі. Вони допомагали сестрам та священику все організувати і виконували роль капітанів команд.

Кожен день розпочинався зі Святої Літургії. Ніхто не лінувався зранку вставати, незважаючи що триває час дорогоціннних літніх канікул. Адже в ці дні тут було особливо гарно, по-домашньому затишно. Напевно тому кожне слово, сказане о. Русланом під час проповідей, глибоко запало в душу кожного з нас. Діти стали більш зосередженішими і уважними.
Останнього дня табору, увечері учасники організували ватру, біля якої було дуже цікаво і весело.. На ватру зійшлися і дорослі і діти, усі Всі відчули себе одною великою християнською родиною.

Ми будемо молитися за нашого о. д-ра Руслана, за сестер Марію та Єремію та за наших спонсорів, завдяки яким відбулось таке чудове дійство на нашій парафії. Ми вдячні вам за ці прекрасні дні, прожиті з Богом.
Нехай Господь щедро усіх благословить.
Наталя Шахтай

Спонсор допису: Любите смакувати чаєм і насолоджуватись ним вечорами? Тоді вам потрібно знати де можна пуэр купить, лапачо, мате, ройбуш за найкращими цінами

Наталя Шахтай
Наталя Шахтайhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.

Кубок громади – 2020: виз...

1 серпня на стадіоні біля Нічлави відбувся турнір з футболу “Кубок Громади – 2020”. Цьогоріч у ньому взяли участь 11 місцевих команд з Копичинецької ...

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...