30 C
Kopychyntsi
сьогодні 24.06.2024
Архів новин 2006-2018РелігіяВіра твоя спасла тебе

Віра твоя спасла тебе

-

     Цього літа знову при церкві Воздвиження Чесного та Животворящого Хреста Господнього у Копичинцях проходив веселий і цікавий табір для дітей – Канікули з Богом. Відбувався він з 5 по 10 серпня 2013 р.Б. Так як цей рік проголошений в Католицькій Церкві Роком віри, тому і головна тема мала назву «Віра твоя спасла тебе». Близько 60 дітей із різних парафій міста взяли участь у нашому таборі. Протягом п'яти днів вони мали змогу зрозуміти що таке віра завдяки цікавим бесідам, катехитичним вправам, іграм та пісням. Щодня у храмі відправлялась Свята літургія. Діти мали змогу перед Службою приступити до святої Тайни Сповіді, та прийняти Тіло і Кров Господа Нашого.

     Головним наставником та ініціатором у таборі був отець Руслан. Він розказував дітям цікаві історії та вміло їх пояснював. Катехит Наталія Вікторівна Васюта була його помічницею. Табір проходив при підтримці наших волонтерів та аніматорів Мар'яни Довгань, Христини Гадиняк, Наталі Гнатківської, Мар'яни Нички, Богдана Келічавого, Мар'яни Кузьо і Насті Полянської. Також протягом цих днів табір відвідали заздалегідь запрошені цікаві особистості: Ольга Кавун, яка проводила з дітьми захоплюючі пластунські ігри та навчала їх виготовляти сувеніри з гіпсу; випускник Львівської духовної семінарії брат Іван, який навчив дітей щиро молитись Богу; Людмила Козак, яка продемонструвала дітям свої улюблені майстер-класи; «Братство Тверезості» у складі Тараса, Лесі та Богдана, з ними діти відверто розмовляли про шкідливі звички та їхні наслідки, танцювали веселі данси, та співали пісень.
      В останній день табору усі дружньо зібрались на Кутецькому стадіоні на християнський фестиваль, де звучала музика у виконанні студента Івано-Франківської семінарії Віталія Паламара. Організатори підготували для дітей цікавий квест, розважались і дорослі, граючи у двох командах (перетягували канат, стрибали в мішках, змагались у спритності). Після того як згоріла велика ватра, яку підготували наші батьки, усі запікали сосиски на вогні, співали пісні під гітару. Дорослі і малі показували свої таланти, за що отримували цікаві призи. На завершення у нічне небо полетіли салюти. Канікули з Богом – це чудовий табір для дітей, які прагнуть відпочивати не тільки з допомогою розваг та ігор, а й для тих, хто хоче доторкнутись до глибини духовної мудрості. Тут діти зрозуміли істину людської віри, на якій будується усе наше християнське життя.
    Щиросердечно дякуємо нашим спонсорам: Іванків Ірині, Новоставському Богдану, Круцю Ігорю. Також хочемо подякувати Василю Климку за озвучення під час проведення фінального свята парафії Воздвиження. Та найбільшу подяку складаємо о. д-ру Руслану Корняту за організацію та проведення табору.

Мар’яна Довгань та Христина Гадиняк

попередня статтяГайда в Карпати!
наступна статтяВиставка “Із ангелом палітри”

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

«Запобігти. Врятувати. До...

Починаючи з 2004 року, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, головним зав...

ФК “Копичинці”...

Учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – ФК "Копичинці" на другу частину сезону-2019 дозаявив зіркового 29-річного нападника Івана Рома...