30 C
Kopychyntsi
сьогодні 18.09.2021
Архів новин 2006-2018РелігіяСтолітній храм все молодіє!

Столітній храм все молодіє!

-

Церква св. Миколая, що знаходиться у районі Гори міста Копичинці, щороку тішить не занедбаним станом, який здебільшого приходить з набутим віком будівлі, а лише навпаки – постійним омолодженням! Цей храм вже більше ста років служить Богові. Його стіни вже не одну молитву вислухали, вже не одного пригнобленого наділили Божим благословенням та духовною ласкою. Парафіяни та служителі церкви св. Миколая вірять, що їхня святиня приноситиме радість і в наступні віки.

Цьогоріч зусиллями коштодавців та служителів храму св. Миколая було проведено ряд ремонтних робіт: ззовні повністю перекрили бані, наново вимальовували чіткою фарбою обриси. Над оновленням працює бригада талановитих майстрів, здебільшого не місцевих.

Високі риштування звели біля церкви…

Попри шалену спеку робота все одно кипить

Тривалий час красу церкви можна побачити з багатьох куточків міста, позаяк будівлю уночі освітлює потужний прожектор. Наразі ведеться ремонт та налагодження світлової системи. Також введено у дію світлові гірлянди, обведені по контуру двох хрестів, що біля вхідних дверей до храму. Планується згодом освітити і церковний паркан.

Світлові гірлянди по контуру хрестів освітлюють вхід до храму

«До вівторка хочемо закінчити зовнішні роботи на церкві. – розказує kopychyntsi.com.ua старший брат п. Зіновій. – Потім, якщо нам вистачить часу й грошей, перейдемо до оновлення фундаменту, він геть потріскав, а треба обов’язково відреставрувати й перефарбувати у інший колір. У який саме – поки не вирішили».

Також молодості храму додали три нових широких, з кованими ніжками лавки.

Нових кованих лавок біля церкви вже три і буде ще більше

Все молодіє і молодіє столітній храм…

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Клас Миру

НВК “ЗОШ I-III ст. №1 гімназія” м. Копичинці готується до нового навчального року та запускає новий клас - “Клас Миру”. Школа виграла проєкт, у якому...

Показ фільму “Людин...

Ось як відбувся показ фільму "Людина з Табуретом в Копичинцях".

Юні біатлоністи

19-22 грудня 2019 року на НСБ "Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат старшої та молодшої вікової г...