30 C
Kopychyntsi
сьогодні 15.06.2024
Архів новин 2006-2018РекламаRespublica - фестиваль в Кам'янець-Подільському запрошує

Respublica – фестиваль в Кам’янець-Подільському запрошує

-

 16-18 вересня 2011р.у Кам’янеці-Подільському. 3 фестивальні дні, 3 сцени, 29 кращих рок-колективів країни, близько 10 поетів, 11 команд райтерів з України, Росії, Білорусі та Іспанії.Фестиваль «Республіка» – це фестиваль сучасного вуличного мисцецтва у всіх його проявах – музика, малюнок, танець.

Програма фестивалю

МУЗИЧНА СЦЕНА
С.К.А.Й. (Тернопіль)
Cheese People (Самара, Росія)
АННА (Львів)
ніагАра (Львів)
The Вйо (Київ)
ЛЮК (Харків)
Карна (Івано-Франківськ-Київ)
Кожаный Олень (Симферополь)
Моторролла (Хмельницький)
РибаЖир (Київ)
Роллiкс (Херсон)
O.TORVALD (Київ)
Karizza (Київ)
Оркестр Че (Харків)
Пропала Грамота (Кам’янець-Подільський)
Zapaska (Київ)
Nameless (Тернопіль)
Space Cakes (Київ)
Безодня (Хмельницький)
К-402 (Львів)
ТПВГ (Тернопіль)
ZebraJazz (Хмельницький)
ShumriseBand (Хмельницький)
ВорсТ (Рівне)
Порцеляна (Козятин)
MILKIT (Вінниця)
Медовий Полин (Львів)
Фіолет (Луцьк)
Big Papas (Хмельницький)

ЛІТЕРАТУРНА СЦЕНА
Юрій Завадський
Андрій Антоновський
Селіна Тусітала Марш
Пйотр Мацєжиньскі
Лес Вікс

ХУДОЖНЯ ЧАСТИНА
Стріт арт

Interesnikazki, Київ
КENOR, Barselona (Spain)
Zukclub, Москва (Росія)
Hutkasmachna, Мінськ (Білорусь)
Kislow1, Севастополь
Олексій Приймак, Київ
Hir, Ужгород
Azo, Луцьк
МН, Коломия
7906, Понінка
Spray Cats (Viska & Mute), Львів

РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА
Фестиваль пива
Літературні читання
Майстер-класи
Hand-made ярмарок
Графіті
DJs
брейк данс
файєр шоу
Лазер Таг клуб «Поле боя»

 

Фестиваль проходить 3 дні поспіль у місті Кам’янець-Подільський, старе місто якого являється архітектурним заповідником. Музична частина фестивалю проходить протягом 3х днів на території старої фортеці і представляє собою концерт, в якому приймуть участь як відомі, так і молоді групи України та Росії: С.К.А.Й., Сheese people, О.Торвальд, АННА, Карна, The Вйо, Мотор’ролла тощо. Художня частина проходитиме вдень (протягом фестиваля та 7 днів після) на території старого та нового міст. Художники з Іспанії, Росії, Білорусії та України будуть розписувати та розмальовувати ці будівлі, щоб згладити дисонанс, який вони створюють зараз і, по можливості, максимально вписати їх в архітектуру старого міста.
Даний проект, на нашу думку, здається найбільш цікавим, бо аналогів йому немає, ані в Україні, ані на пост радянському просторі. Поєднання ахітектури, що увійшла в історію старого міста Кам’янець-Подільський та гіперсучасного мистецтва графіті викличе неабияке зацікавлення у засобів масової інформації на всеукраїнському рівні, тим самим зацікавить та збільшить кількість туристів міста. Головне завдання художників – перетворити занедбані будинки в художнє надбання міста, біля якого будуть фотографуватись всі туристи, що відвідають Кам’янець-Подільський.

Ідея фестивалю
Доповнити низку фестивалів на історичну тематику (якою славиться місто) ще одним, але ідейно іншим, фестивалем сучасного вуличного мистецтва, тим самим підтвердити статус Кам’янця-Подільського, як фестивального міста. А також ознайомити якомога більше людей з сучасним мистецтвом.
Ціль фестивалю
Наше місто – наш дім, а свій дім ми завжди хочемо збагачувати цінними та гарними речами. Саме тому, всі зібрані кошти на фестивалі ми плануємо витратити на культурне збагачення міста. А конкретніше – на художній роспис будинків, які не вписуються в архітектурний ансамбль Кам`янця..

Дати проведення фестивалю 16, 17, 18 вересня 2011 року на території старої фортеці та старого міста (Вірменська площа) у місті Кам’янець-Подільський, Хмельницька область.

Сайт фестивалю http://respublicafest.com.ua/
Фестиваль в соцмережах
http://vkontakte.ru/respublicafest
http://www.facebook.com/respublicafest
http://twitter.com/Respublica_Fest

Фестиваль https://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

“Дерибан землі” в кращих ...

На початку 2018 року у рамках децентралізації Урядом було прийняте рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державно...

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ВИ...

У Копичинецькій Громаді відбувся військово – патріотичний вишкіл «Юний патріот» присвячений до Дня захисника та захисниці України та Дня українського...