Головна Архів новин 2006-2018 Реклама Молоде обличчя України

Молоде обличчя України

-

Стартує Всеукраїнський Фотоконкурс «Молоде обличчя України» . Фотоконкурс проводиться з метою поліпшення підтримки та розвитку творчих здібностей молоді в аспекті розвитку візуального мистецтва та утвердження патріотизму молодого покоління. Фотоконкурс проводиться в три тури:

– районний тур – з 9 лютого по 1 травня 2009 року;

– обласний тур – червень 2009 року;

– Всеукраїнський тур – жовтень 2009 року.

Районний тур Фотоконкурсу „Молоде обличчя України” проводиться відділом у справах сім’ї та молоді Гусятинської райдержадміністрації спільно із МГО «Клуб ініціативної молоді».

У Фотоконкурсі бере участь молодь віком від 14 до 28 років. Кількість фоторобіт, які подаються учасниками, необмежена.

До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.) зроблені за останні три роки, за тематичними рубриками:

• „Молодь і держава”;

• „Професії молодих”;

• „Талановита молодь України”;

• „Українське студентство”;

• „Дозвілля молоді”;

• „Вибір молоді – здоров”я”;

• „Всі різні – всі рівні”;

• „Нас єднає Україна”.

Надіслані на Фотоконкурс фотороботи мають відображати реальні життєві ситуації. Зміст фотографії має донести до глядача реально існуючі в нашому повсякденному житті тенденції щодо розвитку молоді, успіхів та досягнень в розбудові держави, формування активної життєвої позиції тощо.

Фотографії повинні бути зроблені в Україні.

Для участі у районному етапі Фотоконкурсу автор фоторобіт надсилає заявку встановленої форми, довідку про творчі досягнення, фотороботи та власне фото (в електронному вигляді) на електронну адресу photomolod@gmail.com Приймаються фотографії роздільною здатністю 300 пікселів/дюйм у форматі jpg з підписом (назва роботи, прізвище, ім’я, по-батькові автора, місце проживання, рік фотозйомки).

Організатори Фотоконкурсу залишають за собою право використовувати надіслані на Фотоконкурс роботи у проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій тощо із збереженням прав інтелектуальної власності автора фотороботи.

До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу. Роботи конкурсантів оцінюватимуться компетентним журі та користувачами сайту. Роботи-переможці автоматично беруть участь у наступному турі Фотоконкурсу.

 З А Я В К А

на участь у фотоконкурсі «Молоде обличчя України»

1) Прізвище, ім’я, по батькові автора фоторобіт

2) Дата народження автора фоторобіт

3) Місце роботи (посада), навчання (факультет, курс, клас)

4) Адреса (індекс, область, район, місто/село, вулиця, № будинку (квартири)

5) Контактний телефон Загальна кількість робіт, поданих на конкурс (заповнити таблицю)

Назва роботи

Рік створення

Жанр (портрет, репортаж тощо)

Рубрика

Модель фотоапарата

 

 

 

 

 

 

 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецькі пауерліфтери...

Пауерліфтинг - це силовий вид спорту, коли спортсмен долає вагу. До нього входять три основні вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги леж...

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...