30 C
Kopychyntsi
сьогодні 25.06.2022
Архів новин 2006-2018РекламаМар'яна Савка читатиме казки київським діткам

Мар’яна Савка читатиме казки київським діткам

-

Для копичан, що мешкають в Києві, або ж принаймні мають можливість туди частенько їздити, є приємна новина. 28 лютого у київській книгарні «Є» відбудуться дитячі читання казок із нашою землячкою, Мар’яною Савкою . Пані Мар’яна також навчатиме діток робити витинанки.

 

Дітки від 6 років робитимуть витинанки, а молодші – зможуть намалювати те, що почули в казці. Просимо батьків приносити з собою необхідні матеріали: дітям від 6 років – кольоровий папір, ножиці; молодшим дітям – папір для малювання, олівці, фломастери.

Мар’яна Савка – людина різноманітних талантів: поетеса у ній поєднується з акторкою (коли пані Мар’яна читає вірші, то затамовуєш дихання, аби не пропустити жодного звуку). Мар’яна Савка – головний редактор «Видавництва Старого Лева» (видавництво, що спеціалізується переважно на дитячій літературі) і авторка дитячих книжок «Чи є в бабуїна бабуся», «Корова кольорова» та ін.

Початок читань – о 12.00.

Просимо попередньо зареєструватися за телефоном: 8 066 182 18 87, або 8 044 235 88 54 у координатора заходу Марії Соломіної.

www.book-ye.com

 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецькі продюсери фі...

А чи знали ви, що у нас є своє кіно? Мистецьке Збіговисько Delirium презентувало 8 коротких фільмів на історичну тематику, які зняли протягом останнь...

Навчальний семінар від Ір...

Padraig Purcell провів тренінг у Копичинцях. Організатор Арсен Келічавий, директор з розвитку ВГО Поруч.

Битва поколінь

В Україні “сезон” зустрічі шкільних друзів, зазвичай, відбуваються доволі однотипно. Випускники минулих років зустрічаються між собою та зі своїми вч...