30 C
Kopychyntsi
сьогодні 17.07.2024
Архів новин 2006-2018РекламаДіти Копичинців покажуть свої таланти на малюнках

Діти Копичинців покажуть свої таланти на малюнках

-

З 1-го вересня 2013 року на території всієї України, Тернопольської області та, безпосередньо, у Копичинцях, стартує загальнонаціональний конкурс-виставка малюнків "Краса та розум України", учасники та учасниці якого змагатимуться поміж собою за звання кращих юних художників й художниць, призи та справжні грошові премії.

Протягом 2013/2014 навчального року всі бажаючі віком від 6 до 17 років зможуть створити власні мальовані шедеври форматом А3 та А4 й надіслати їх на адресу Оргкомітету щорічної Художньої Премії серед учнів і шкіл "Золотий Пензлик", в рамках якої і відбуватиметься даний конкурс. Конкурсні номінації для учасників – "Україна – європейська країна", "Я і наука", "Я – майбутній банкір", “Краса та велич України” (природа, архітектура).

З загальної кількості малюнків Експертна Рада (Журі) проекту обере 12 переможців, які отримають окрім пам’ятних відзнак та подарунків також і грошові премії – від 200 до 400грн кожен та кожна, а найкращий учасник чи учасниця також отримає путівку до Міжнародного Дитячого Центру "Артек".

Окрім дітей, змагатимуться за перемогу в конкурсі й навчальні заклади – найактивніша міська школа, найактивніша сільська школа та найактивніший притулок чи інтернат 2013/2014 навчального року отримають пам’ятні призи, а їхні директори особисто отримають по сучасному планшету від Оргкомітету "Золотого Пензлика". Окрім того, найактивніша сільська школа також отримає набір фарб та колорантів для ремонту чи оздоблення власного кабінету малювання від партнеру проекту – компанії "Caparol".

Відбудеться ж нагородження переможців 17 травня 2014 року в Запоріжжі у вигляді святкового концерту за участі зіркових вокалістів.

Участь в проекті – абсолютно безкоштовна.

Організовано проект Запорізькою Обласною Молодіжною Організацією "Наше щасливе життя" за інформаційної підтримки Міністерства Освіти і Науки, Молоді та Спорту України, обласних Управлінь та Департаментів освіти.
Положення Конкурсу буде розіслано на початку вересня по всіх школах України.

——
У 2011/2012 н.р. Золотий Пензлик проходив у Запорізькій області (3657 малюнків від 2987 учнів зі 179 навчальних закладів), у 2012/2013 н.р. – на території Запорізької та Херсонської областей (8213 малюнків від 5342 учнів з 529 навчальних закладів).
В 2012/2013н.р. школи-переможниці отримали по сучасному комп’ютеру, а найактивніша сільська школа також отримала набір фарб та колорантів.

Сайт проекту – www.penzlyk.org.ua

 

penzlyk.org.ua
penzlyk.org.uahttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.

Кубок громади – 2020: виз...

1 серпня на стадіоні біля Нічлави відбувся турнір з футболу “Кубок Громади – 2020”. Цьогоріч у ньому взяли участь 11 місцевих команд з Копичинецької ...

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...