Код Да Вінчі (2006)

-

Секретний код прихований в роботах Леонардо да Вінчі. Тільки він допоможе знайти християнські святині, що давали неймовірні владу і могутність. Ключ до найбільшої таємниці, над якою людство билося століттями, може бути знайдений. Сеанси 20-21 липня о 17, 19 та 21год.

Цікаво…

Спочатку фільм протягом місяця таємно знімали У Парижі. Кіностудія Columbia-Sony, що займалась екранізацією скандального твору, зобов’язала всіх, хто мав доступ до знімального майданчика, підписати документ про нерозголошення таємниці. А кожен актор, задіяний у стрічці, мав змогу ознайомитися лише зі своєю частиною сценарію.
Фільм, бюджет якого – понад 130 мільйонів доларів, знімав американський режисер Рон Ховард, відомий за блокбастером “Аполлон 13”. Головну роль – професора Гарвардського університету Роберта Ленгдона – грає Том Хенкс. В ролі криптолога Софі Неве – Одрі Тоту. Жан Рено грає поліцейського комісара.
Спершу зйомки відбувалися в паризькому готелі Ritz і в Луврі. За кожен день роботи знімальної групи знаменитий музей отримував близько 30 тисяч євро. Під завісу кіношники перебралися у церкву Нотр-Дам-де-Лорет. Після того, як Ватикан засудив “Код да Вінчі” Брауна, який вже розійшовся по світу 25-мільйонним тиражем, декілька соборів і лондонське Вестмінстерське абатство відмовилися надати дозвіл на дозйомки стрічки.
Після Парижа знімальний майданчик “Коду да Вінчі” перемістився на Мальту. Там і закінчували зйомки фільму.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.