Головна Архів новин 2006-2018 Політика Візит представників районної та обласної влади

Візит представників районної та обласної влади

-

Кілька днів тому, а саме 7 листопада у нашому місті відбувся візит представників районної та обласної влади, про хід відвідин міста повідомило кілька джерел, тексти публікацій надаємо далі.

З сайту Тернопільської ОДА:

7 листопада голова районної ради Надія Хоптян та заступник голови райдержадміністрації Олександр Собань відвідали Копичинецьку міську раду з метою з’ясування стану справ щодо виконання доручень та завдань голови обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна, даних на обласній виїзній колегії від 30.06.2011 року на базі Копичинецької міської ради. Керівництво району зустрілося із заступником міського голови Б.Гусаком та секретарем міської ради Б.Підвисоцьким. З’ясовано, що завдання та доручення голови ОДА пов’язані із покращенням роботи комунальних підприємств у місті не виконуються належним чином, представники громади обурені безгосподарністю міського голови.
Голова Гусятинської районної ради також вважає, що місто у геть занедбаному стані. «В Копичинцях потрібно наводити порядок, – наголосила Надія Хоптян. – При цьому варто уникати політизації процесу, а вести діалог у площині господарських питань».
Зустріч керівництва району із представниками Копичинецької міської ради відбулася за участі заступника голови ОДА Петра Гоча, начальника управління ЖКГ в області Марії Степанової та представників засобів масової інформації.
Крім того представники районної влади побували у ЗОШ І-ІІІ ст. № 1- гімназія, де ознайомилися із ходом робіт по облаштуванню внутрішніх вбиралень. Роботи проводяться швидкими темпами. На даний час виконано близько 70% від їх загального об’єму. Завершити роботи планується до кінця поточного року.

З сайту t-weekly.org.ua:

Заступник голови ТОДА Петро Гоч спільно з головою Гусятинської районної ради Надією Хоптян, начальником управління ЖКГ в області Марією Степановою та членами виконкому Копичинецької міськради обговорили хід виконання доручень голови ТОДА Валентина Хоптяна у Копичинцях.

Внаслідок огляду міста, соціально-економічних об’єктів, заслухавши численні скарги жителів Копичинець, учасники засідання дійшли висновку, що у місті не виконуються доручення голови ТОДА Валентина Хоптяна, які направлені на покращення умов життя, облаштування парковок, ремонт дороги, реконструкцію будинку побуту, місцевого кінотеатру та банку.

«Нагадаємо, ще 30 червня незадовільною визнано роботу виконкому Копичинецької міськради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади, – розповів Петро Гоч. – Того ж дня головою ТОДА Валентином Хоптяном було дано ряд доручень щодо покращення роботи комунальних підприємств у місті. Відтак, оглянувши сьогодні дороги, будинок побуту, кінотеатр, полігон побутових відходів, ми дійшли висновку що жодного доручення не було виконано».

Петро Володимирович зазначив, що за допомогою у вирішенні даного питання доведеться звертатися до правоохоронців та місцевих депутатів.

«Сьогодні Копичинці унікальне місто, адже тут немає дозволу на спецводокористування, не впорядкований полігон для побутових відходів, немає місця для паркування машин, не працює каналізаційно-насосна станція, – зауважив Петро Гоч. – Міський голова не хоче, або ж не може виконувати свої повноваження і обов’язки покладені на нього, адже з 30 червня відколи ми тут були останній раз нічого не змінилося на краще, скоріше навпаки».

Голова Гусятинської районної ради також вважає, що місто у геть занедбаному стані.

«В Копичинцях потрібно наводити порядок, – наголосила Надія Хоптян. – При цьому варто уникати політизації процесу, а вести діалог у площині господарських питань».
 

Спонсор допису: У вас власний бізнес і вам потрібно щось перевезти? Зверніть увагу на грузоперевозки киев за доступною ціною 

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...

ФК “Копичинці”...

Учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – ФК "Копичинці" на другу частину сезону-2019 дозаявив зіркового 29-річного нападника Івана Рома...