30 C
Kopychyntsi
сьогодні 25.05.2024
Архів новин 2006-2018ПолітикаМісцеві вибори. Знайомство з кандидатами в мери

Місцеві вибори. Знайомство з кандидатами в мери

-

 Зовсім недавно на нашому порталі ми анонсували проект, котрий передбачав собою запис інтерв’ю з кандидатами на посаду мера нашого міста. Після попередніх розмов з претендентами кожен з 7 погодився на такого роду подію. Щоправда безпосередньо записати на відео вдалось не всіх кандидатів, але про це далі.

27.10.2010 – додано текстові відповіді Пеляка В.С.

Перш за все слід сказати про пріоритети даного заходу. Задумуючи цей проект ми чітко усвідомили пріоритети:
– запрошення для ВСІХ учасників виборчих перегонів в незалежності від політичної принадлежності;
– запитання були однаковими до кожного з кандидатів.

Запитання були такими:

1. Чому ви балотуєтесь на посаду міського голови?

2. Чи є у вас досвід управління?

3. Якими будуть ваші перші кроки на посаді мера міста?

4. Яких змін на вашу думку потребує місто в першу чергу?

5. Якщо ви НЕ будете мером, чи будете займатись покращенням життя міста на своїй звичній роботі?

6. На чию підтримку ви розраховуєте (серед електорату)?

7. Яким чином ви будете висвітлювати інформацію про вашу діяльність та діяльність Міської Ради?

Проте як я і писав вище не всім вийло дати дане інтерв’ю. Гусак А. та Войтків Г. через брак часу та зайнятість не мали змогу записатись. Діючий мер та кандидат на виборах 2010 Пеляк В. відмовився давати відео-інтерв’ю, але пообіцяв надіслати відповіді у текстовому форматі (котрі ми опублікуємо як тільки вони будуть у нас).

Записати відео вдалось із 4 кандидатами – Клизуб Н., Новоставським Б., Крайняк О. та Паконом З. Отже до вашої уваги відео-інтерв’ю з перечисленими кандидатами: 


Як і було обіцяно діючий мер Пеляк В.С надав текстові відповіді, щоправда надіслав їх не тому сайту. Але як би там не було, далі відповіді

1. Чому ви балотуєтесь на посаду міського голови?

Доброго вечора всім читачам інтернет порталів міста. На превеликий жаль, за браком часу, я не зміг надати відео-інтерв’ю. Хочу нагадати, що мене кандидатом на посаду Копичинецького міського голови висунула найпотужніша політична сила Гусятинщини – ВО «Батьківщина», членом якої я є з 2002 року. На посаду міського голови, я балатуюсь втретє(2002, 2006, 2010). Посада міського голови для мене не самоціль, це надзвичайно важка робота, але лише будучи на посаді міського голови можна допомогти простим жителям міста, громаді міста.
Я балотуюсь на посаду Копичинецького міського голови для того, щоб продовжувати втілювати в життя ті всі напрацювання які є на сьогодні, створити рівні умови для всіх жителів міста та продовжувати втілювати програму «За справедливу та чесну владу для людей».

2. Чи є у вас досвід управління?

До обрання міським головою, я біля 10 років вивчав роботу міської ради. Крім цього я працював в потужній Тернопільській будівельній фірмі. Багаторічний політичний досвід. Більше 10 років займався підприємницькою діяльністю. Постійно приймаю участь в різних заходах, семінарах по підвищенню кваліфікації організованих «Асоціацією міст України». В 2010 р. відвідував Польшу, де проходила зустріч з практиками місцевого самоврядування, вивчав досвід громад в Польші. На громадських засадах працював помічником-консультантом народного депутата України.

3. Якими будуть ваші перші кроки на посаді мера міста?
Щось нове і зразу не зможе ніхто запровадити тому, що завершується бюджетний, 2010 рік.
Саме перше продовжу роботу по програмі соціально-економічного розвитку міста на 2010 рік, та по програмі розвитку житло – комунального господарства міста на 2010 рік.
Самі першими кроками будуть кадрові питання в самій міській раді, а саме почнеться нова каденція депутатів міської ради, лише з поміж яких потрібно буде обрати секретаря міської ради, затвердити заступника міської ради, секретаря виконкому, склад виконавчого комітету міської ради. Це обов’язкові кроки.

4. Яких змін на вашу думку потребує місто в першу чергу?

1. Саме перше, що потребує місто – це збільшення надходжень в міський бюджет! А це значить, що прийдеться бізнесу платити податки в повному обсязі, а не шукати тіньові схеми, знайомства, пільги. Зробити все, щоб не залежати в фінансовому плані від району.
2. Все інше є похідним від пункту №1.
3. На протязі листопада-грудня буде освітлено частину вул.. Б.Хмельницького, Л.Українки, Гусятинська, Курбаса, вул. І. Франка, Зелена, Коцюбинського, Дорошенка, Садова, Паркова, Байди, Богуна, Довга, Залізнична, Крушельницької, Грінченка, Довженка, Стуса, Вагилевича, Сірка, Польова, Ясна, Шашкевича.
4. На протязі листопада потрібно буде освоїти 75 тис. гривень на капітальний ремонт вул. Б. Хмельницького та 75 тис. гривень на капітальний ремонт вул. Шашкевича.
5. До 10 листопада в Держкомземі України має завершитись проходження державної експертизи документації на розширення міського кладовища(на 0,95 га) і терміново направляти клопотання до голови Тернопільської ОДА щодо підготовки ним розпорядження на затвердження цієї документації, отримання дозволу з «Лісгоспу» на вирубку дерев на площі 0,95 га, а далі корчування пнів та інше(на що потрібно за попередніми підрахунками біля 100 тис. гривень).
6. В листопаді місто Копичинці отримає вперше за 20 років нормативно-грошову оцінку земель м. Копичинці, що полегшить роботу і місцевої влади та підприємців, потрібно буде переглянути нормативну базу.
7. З нового року в місті потрібно влаштувати 20 площадок для збирання сміття, на яких згідно санітарних норм потрібно розмістити 40 сміттєвих баків(Баки вже придбані) та запустити сміттєзбиральну машину(Машина базі ЗІЛа придбана, проходить переєстрацію з комунальної служби на міську раду для встановлення газового обладнання та реєстрації в ДАЇ з дальнішою передачею в користування комунальної служби, добитись відкриття Баворівського та Калинівського клубів, міського кінотеатру,Встановити в центрі міста сучасний дитячий майданчик, перенести міський ринок на територію колишньої автобази(в центрі міста, поки підприємець Буркун не побудує двох поверховий критий ринок на десятки робочих місць), будівництва міських туалетів по вул.. Кривоноса, Реконструкції очисних споруд, Запустити КНС та відвести всі стоки з установи ВК-112 від річки, Розчисти р. Нічлави з реконструкцією міського ставка(Вже виготовлена проектна документація), Замінити вікна в дитячому садку(бібліотеках, школах), відновлення в місті всіх тротуарів(Встановлення нових по вул. Шевченка, Чортківській, Гусятинській, Б.Хмельницького, Шашкевича, Лисенка, І.Франка), добитись передачі у власність міста приміщення Котельні(Біля дитячого садку, саме тут планується відкрити міський фізкультурно-оздоровчий комплекс з басейном), відкриття Молодіжного-патріотичного центру в приміщенні побуту(із встановленням на другому поверсі 3 тенісних столів), створення муніципальної міліції, інспекції по благоустрою, футбольної команди, благоустрою двох парків(біля стадіону планується встановити криту сцену, над ставом планується відновити стадіон та ще багато іншого.

5. Якщо ви НЕ будете мером, чи будете займатись покращенням життя міста на своїй звичній роботі?

Громадсько-політичною діяльністю. Наповненням міського бюджету!
На протязі року підприємці, які не платять орендної плати за земельні ділянки в бюджет міста на яких знаходиться їхня власність, або не легалізують свій бізнес- можуть шукати собі політичний притулок. На мою думку хватить підприємцям мати жителів міста та місцеву владу за нікого та ніщо. Ви повинні розуміти, що Пеляк на посаді міського голови( зайнятість проблемами міста, комунальної служби, сміттям, садком, бібліотеками, школами) і Пеляк – політик (вільна людина, депутат районної ради чи помічник народного депутата України) – це зовсім різні люди і буде зовсім інша позиція(В десятки раз жорсткіша, особливо до «бізнесу»)

6. На чию підтримку ви розраховуєте (серед електорату)?

На підтримку людей, яким дійсно не байдужа доля міста КОПИЧИНЦІ.

7. Яким чином ви будете висвітлювати інформацію про вашу діяльність та діяльність Міської Ради?

Не буду фантазувати, що зроблю місцеве радіомовлення чи місцеву газету, для цього потрібні великі кошти. Цей бізнес має бути приватним. В мене хороші стосунки з адміністраторами декількох Копичинецьких сайтів, так що проблем з розміщенням інформації немає. В перспективі я планую відкритти офіційний сайт міської ради, та підключення в єдину мережу всіх устано міської ради.
Також міська рада(виконком) для подання інформації жителям міста – використовує районну газету «Вісник Надзбруччя» з редактором якої підтримуються добрі стосунки.
Щастя, здоров’я, всім жителям міста- обов’язково прийдіть на виборчу дільницю.

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

Копичинецьку громаду об‘є...

Ми знаходимось у потенційно екологічній зоні, подалі від промислових гігантів. Однак, наша громада потопає у стихійному смітті, яким ми дихаємо та п'...

Професійний цілодобовий д...

Територіальний центр соціального обслуговування надає послуги людям, що потребують сторонньої допомоги (літнім людям та особам з інвалідністю). Ми по...