30 C
Kopychyntsi
сьогодні 16.06.2024
Архів новин 2006-2018ПолітикаКопичинці: проблеми і розвиток в перспективі

Копичинці: проблеми і розвиток в перспективі

-

Щойно у міській раді м. Копичинці завершилася зустріч з губернатором Тернопільської області Юрієм Чижмарем. На засіданні розглянули близько десятка питань з боку міських жителів та району. Голова області прийняв до уваги усі без винятку прохання і пропонови гостей зустрічі, а також пообіцяв в чимнайшвидший термін виконати їх. Деталі та перебіг розмови – дивіться далі.

Згідно з оголошенням, охочі поспілкуватися з губернатором Тернопілля могли за попередньою згодою з 10 год. до 11.30 год. Але позаяк виникло невелике робоче запізнення голови, то розмова у кабінеті мера міста, Володимира Пеляка, затяглася мало не до обідньої пори.

На фото: зліва губернатор області Юрій Чижмрь, праворуч голова райдержадміністрації Василь Триснюк

На зустрічі, окрім голови області Юрія Чижмаря, були присутні голова райдержадміністрації Василь Триснюк із заступником, власне мер Копичинців Володимир Пеляк та ін. Тут, зокрема, вирішувалось питання будівництва котельні в Яблунівському санаторії, говорили також про зрізання ясенів по вул. Чортківській, про ремонт доріг та очистку ставків, про будівництво собору у м. Копичинці, про ремонт даху Копичинецької районної комунальної лікарні, про образу честі і гідності, про будівництво соціально-освітнього комплексу в с. Чагарі, Гусятинського району, про незаконне виселення з комунального будинку та ін. Гостро порушили питання очисних споруд та ставка, але конкретного вирішення у міській раді воно так і не набуло.

Здебільшого проблеми жителів міста та району містили в собі характер прохання. Єдиним і парадоксальним стало прохання відомого хорового артиста, голови будівельної компанії «Митець» у Києві, Михайла Мацієвського надати дозвіл для будівництва великого соціально-освітнього комплексу у Чагарах. Якщо вдасться втілити у реальність проект пана Михайла, який він планує до того ж зробити власними коштами, то скоро у примістечку Копичинців виросте справжній Діснейленд. Адже тут мають бути ставки, пляжі, лісові насадження, поле для гольфу, поле для кінного спорту, качелі, басейн та ін. Відтак, як наголосив пан Мацієвський, прекрасна можливість на цьому місці проводити мистецькі та музичні фестивалі. Губернатору області Юрію Чижмарю ідея припала до душі, він навіть запропонував до території майбутнього парку «Замок Чагарі» (так має називатися соціально-освітній комплекс) звезти усі відреставровані дерев’яні храми Тернопільщини.

Михайло Мацієвський покладає надії у найближчий час побудувати біля Копичинців справжній Діснейленд!

Наприкінці розмови із жителями міста мер міста, Володимир Пеляк, порушив питання виділення землі під цвинтар,  а також попросив надати приміщення колишнього банку «Україна» (єврейської гмінни) під комунальну власність і  відведсти житлове місце під розбудову олімпійського комплексу для гордості міста, срібних призерів першої ліги України, ФК «Надія». Юрій Чижмарь пообіцяв розглянути питання. Відмовив лише надати банк «Україна», позаяк будівлю наразі триматимуть для резерву під державну установу, котра буде конче потрібна місту з часом.

Володимир Пеляк порушує нагальні проблеми міста

Що цікаво, о-пів на 13 год. візит Чижмаря у Копичинці не завершився, а продовжився у приміщенні виправної колонії та біля берегів найболючішої проблеми міста річки Нічлави, забруднення якої прямо залежить від установи КВК-112.

Сьогодні біля міської ради зібралось багато дорогих автомобілів…

Єдиний, хто точно скаже наскільки виконають прохання та проблеми жителів міста і району, покаже чесний і справедливий час.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

“Дерибан землі” в кращих ...

На початку 2018 року у рамках децентралізації Урядом було прийняте рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державно...