30 C
Kopychyntsi
сьогодні 10.12.2023
Архів новин 2006-2018ПолітикаГолова райради провела прийом громадян у Копичинцях

Голова райради провела прийом громадян у Копичинцях

-

Голова районної ради Надія Хоптян у другій половині дня 28 січня разом з депутатом райради Я. Білицею провела плановий прийом громадян у м. Копичинці. У прийомі взяли участь депутати райради П. Богоніс і Р. Сагайдак, Копичинецький міський голова В. Пеляк.

На прийомі побували священники. Зокрема отець Любомир, який представляв Копичинецьку православну громаду і звертався з клопотанням про допомогу у виготовленні державного акта на землю, на якій розміщене приміщення церковної будівлі. Отець Руслан від імені греко-католицької громади церкви Чесного Хреста клопотав про надання допомоги в реконструкції старої дерев’яної церкви у Копичинцях, яка має історико-архітектурну цінність і збудована ще у 1630 році. До депутатів районної ради звернувся також отець Ігор греко-католицької церкви Теплого Миколая із клопотанням про впорядкування тротуару по вулиці Залізничній. З церковних питань зверталися також громадяни В. Тимчишин, З. Пакон, В. Вітюк, які подали скаргу на міську раду щодо вибору земельної ділянки під будівництво церкви Покрови Пресвятої Богородиці.
До голови ради Н. Хоптян і депутата Я. Білиці зверталася директор школи № 2 Н.Хорощак з питанням заміни старих вікон з метою енергозбереження. Можливість вирішення даного питання розглядались у контексті співпраці з Агенцією місцевого розвитку Гусятинщини через участь у проектах і грантах.
Із схожими питаннями, що стосуються заміни вікон, труб, поточних ремонтів, звертались директор дитячого садочка Г. Слюсар, директор бібліотеки для дітей Г. Турок, директор бібліотеки для дорослих О. Благута. Пані Благута клопотала ще і про ремонт фасаду і сходів приміщення бібліотеки, де колись розміщувався Народний дім. Депутати Я. Білиця і П. Богоніс вирішили провести ремонт сходів за власний кошт.
Клопотання мешканців Копичинець, що зверталися до голови райради, стосувались в основному питань освітлення, вивозу сміття, ремонту доріг, благоустрою територій біля приватних магазинів, банків, установ. Особливим питанням, що хвилює жителів населеного пункту, є питання облаштування території для торгівлі, особливо для торгівлі домашніми тваринами і птицею. Оскільки це питання є в компетенції міської ради, то вирішувати його доведеться саме їй.
Депутатом Білицею також піднімалось питання продажу приміщень, зокрема через аукціон, як одна із можливостей наповнення бюджету.
Крім того надійшла скарга про порушення прав дітей. Цю скаргу Н. Хоптян взяла на особистий контроль.
За результатами прийому громадян головою ради дано ряд протокольних доручень і взято на контроль стан виконання окремих питань.

попередня статтяГоріла церква в Яблунові
наступна статтяЗнову наїзд на пішохода
http://oda.te.gov.uahttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Якщо спалювати суху траву...

Маємо в Україні погану звичку палити суху траву та бадилля, а потім цим дихати. Але чи знали ви, що за пожежами ведеться моніторинг з космосу? Існує ...

ТРЕНІНГ ІЗ ПРОЄКТНОГО МЕН...

Минулих вихідних у Копичинцях відбувся тренінг із проєктного менеджменту.Учасники отримали якісні практичні та теоретичні знання із написання гра...