30 C
Kopychyntsi
сьогодні 20.04.2024
Архів новин 2006-2018ПолітикаДля Копичинецьких депутатів Бандера досі герой

Для Копичинецьких депутатів Бандера досі герой

-

Вчора, на пленарному засіданні сесії міської ради депутати прийняли звернення до президента України Януковича В.Ф. з приводу скасування Указу Президента України від 20 січня 2010 року №46/2010 "Про присвоєння С.Бандері звання Герой України", в якому засудили постанову Донецького апеляційного адміністративного суду. Текст звернення далі.

Звернення до Президента України Януковича В.Ф з приводу скасування Указу Президента України від 20 січня 2010 року №46/2010 "Про присвоєння С.Бандері звання Герой України"

Ми, депутати Копичинецької міської ради, засуджуємо постанову Донецького окружного адміністративного суду і ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду про скасування Указу Президента України від 20 січня 2010 року № 46/2010 "Про присвоєння Стпану Бандері звання Герой України" та зняття Указу Президента України з президентського сайту.

Для мільйонів українців провідник Організації Українських Націоналістів Степан Бандера був та залишається справжнім українським Героєм. Для усіх нас, народних обранців, воля громади є дороговказом і головною опорою в діяльності. А для української громади Степан Бандера та Роман Шухевич, як і тисячі українських патріотів, які поклали життя на вівтар української незалежності, були, є і завжди будуть національними героями.

Ми переконані у необхідності і надалі проводити пам’ятні та урочисті заходи на честь наших національних героїв під егідою органів місцевого самоврядування.

Вважаємо, що рішення про скасування Указу Президента України "Про присвоєння С. Бандері звання Герой України" ухвалені з політичних та ідеологічних мотивів.

Ці рішення стали можливим тому, що в Україні знищені підвалини незалежності судової гілки влади. Тому сьогодні суди демонстративно виконують політичні замовлення, ухвалюючи антиукраїнські і антинаціональні рішення. Керівництво держави несе відповідальність за те, що нині правоохоронні органи стали головними знаряддями боротьби проти політичної опозиції і засобом формування поліцейської держави.

Сьогодні в Україні розгорнуто широкомасштабну війну проти власного народу, в якій постанова Донецького окружного адміністративного суду і ухвала Донецького апеляційного адміністративного суду стали однією із її ланок.

На наше переконання, такі рішення влади продиктовані передусім страхом перед постатями Бандери, Шухевича, а також Мазепи, крутянців, холодноярців, воїнів ОУН-УПА, які воскрешають в українцях героїчний Дух їхніх предків.
Ми висловлюємо рішучий протест проти незаконних та протиправних постанови Донецького окружного адміністративного суду і ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду.

Війну проти Бандери і терор проти бандерівців ми розцінюємо як наступ на громадянські, конституційні та національні права українців. У цьому протистоянні ми будемо з нашим народом.

Спонсор допису: Бажаєте відпочити від буденних справ, клопот? Отдых в Крыму це саме те що потрібно вам, вашому тілу та душі

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

“Дерибан землі” в кращих ...

На початку 2018 року у рамках децентралізації Урядом було прийняте рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державно...

Осінній вечір в Копичинця...

Вашій увазі відео з осінніх Копичинець, відзняте місцевими хлопцями з True Sight Project.https://www.youtube.com/watch?v=bjRdujzKEMQ&featur...

Михайло Мимрик та його шк...

У Копичинецькій гімназії діє ансамбль «Надія», який нещодавно отримував Гран-прі на конкурсі «Феєрія талантів». Нам вдалось поспілкуватись з керівник...