Головна Архів новин 2006-2018 Культура Визначено переможців дитячого конкурсу на кращий малюнок та твір у «Медоборах»

Визначено переможців дитячого конкурсу на кращий малюнок та твір у «Медоборах»

-

 У дитячому конкурсі на кращі твір та малюнок «Людина та ліс», який проходив протягом травня у Природному заповіднику «Медобори» взяли участь 138 учнів. Учні представили 22 твори та 116 малюнків. Перше місце за малюнок «Перший раз на прогулянці» в учениці 3-Б класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м. Копичинці Єлизавети Якубяк (на фото).

Друге місце розділили між собою двоє школярів:
1. Марія-Ірина Романишин – 9 років, 3-Б клас НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія" м. Копичинці (Ліс збережи – здоров’я знайди).
2. Роман Корнят– 9 років, 3-А клас НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія" м. Копичинці (Бережи мене, дитино).
На третьому місці одразу троє учнів:
1. Вадим Назаровець – 8 років, 2 клас ЗОШ І-ІІ ступенів с. Вікно (Жителі зимового лісу)
2. Соломія Домінів – 8 років, 3 клас ЗОШ І-ІІ ступенів с. Калагарівка (Ліс – усього життя джерело)
3. Юрій Іванків – 7 років, 2-А клас НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія" м. Копичинці (Виростемо разом).
Відзначено також малюнки учениці 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Товсте Оксани Боднар, учениці 4-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Копичинці Олександри Козубської і третьокласника НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія" м. Копичинці Василя Хабінця.
Комісія Природного заповідника «Медобори» нагородила одразу чотири творчі роботи на лісівничу тематику.
У конкурсі перше місце за поезію «Ліс» здобула учениця першого гімназійного класу "ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія" м. Копичинці Юлія Нечесна.
На другому місці твір «Людина і ліс», авторка – семикласниця Калагарівської ЗОШ І-ІІ ступенів Ірина Гембарівська.
Третє місце в учениці-восьмикласниці ЗОШ І-ІІІ ст. с. Постолівка Валентини Паньків за твір «Майбутнє лісу в моїх руках».
Четверте – в учня-восьмикласника ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Пулюя смт. Гримайлів Петра Фененка за творчу роботу «Мій ліс – мій храм».

 

Джерело: Тернопіль Ліс

Спонсор допису:  В Україні вже дуже швидко відбудеться Євро-2012. Та й зрештою і без того хватає безліч подій, в тому числі і в культурній столиці. Шукай готелі Львова вже зараз

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.