30 C
Kopychyntsi
сьогодні 24.06.2024
Архів новин 2006-2018КультураКонцерт до дня Соборності. Фото та відео

Концерт до дня Соборності. Фото та відео

-

 Сьогодні в концертному залі Центру Культури та Дозвілля нашого міста відбувся святковий концерт з нагоди Дня Соборності. Участь в концерті взяли народні колективи нашого міста. Були пісні, танці, музика. Розпочала вечір вчитель історії школи-гімназії Л.Лозовська, котра нагадала присутнім про передумови тієї історичної події.

Окрім цього в концерті взяли участь чимало народних ансамблів та колективів. Так протягом вечора можна було почути пісні у виконанні академічної хорової капелли, ансамблю зі школи №2 "Орфей", ансамблю "Земляки" та багатьох сольних співаків.
Особливо запам’ятався виступ директора ЦКіД О.Шпуляка котрий виконав пісню Океан Ельзи "Веселі брате часи настали" під акомпонемент гітари.

Танцювальним мистецтвом ділились ансамблі "Оксамит" та "Первоцвіт", а також танцювальна студія "Мрія" з с.Васильківці, котру очолює О.Дереворіз.

Окрім цього перед присутніми виступив оркестр "Боян", котрий виконав кілька композицій. Цікавим є той факт, що диригували ним студенти Теребовлянського училища культури.

 

Завершився захід чудовим виконанням "Щедрика" та "Боже Великий Єдиний" учасниками хорової капелли Центру Культури і Дозвілля.

Спонсор допису: Любите писати вірші. Тому якщо Есть эссе – опубликуйте його на сайті http://litsait.ru/ і можливо семе ви будете популярними в майбутньому

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

«Запобігти. Врятувати. До...

Починаючи з 2004 року, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, головним зав...

ФК “Копичинці”...

Учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – ФК "Копичинці" на другу частину сезону-2019 дозаявив зіркового 29-річного нападника Івана Рома...