30 C
Kopychyntsi
сьогодні 01.03.2024
Архів новин 2006-2018КультураКонцерт до дня Соборності. Фото та відео

Концерт до дня Соборності. Фото та відео

-

 Сьогодні в концертному залі Центру Культури та Дозвілля нашого міста відбувся святковий концерт з нагоди Дня Соборності. Участь в концерті взяли народні колективи нашого міста. Були пісні, танці, музика. Розпочала вечір вчитель історії школи-гімназії Л.Лозовська, котра нагадала присутнім про передумови тієї історичної події.

Окрім цього в концерті взяли участь чимало народних ансамблів та колективів. Так протягом вечора можна було почути пісні у виконанні академічної хорової капелли, ансамблю зі школи №2 "Орфей", ансамблю "Земляки" та багатьох сольних співаків.
Особливо запам’ятався виступ директора ЦКіД О.Шпуляка котрий виконав пісню Океан Ельзи "Веселі брате часи настали" під акомпонемент гітари.

Танцювальним мистецтвом ділились ансамблі "Оксамит" та "Первоцвіт", а також танцювальна студія "Мрія" з с.Васильківці, котру очолює О.Дереворіз.

Окрім цього перед присутніми виступив оркестр "Боян", котрий виконав кілька композицій. Цікавим є той факт, що диригували ним студенти Теребовлянського училища культури.

 

Завершився захід чудовим виконанням "Щедрика" та "Боже Великий Єдиний" учасниками хорової капелли Центру Культури і Дозвілля.

Спонсор допису: Любите писати вірші. Тому якщо Есть эссе – опубликуйте його на сайті http://litsait.ru/ і можливо семе ви будете популярними в майбутньому

Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

Підписання Меморандуму пр...

Підписання Меморандуму про співпрацю між уповноваженим органом з питань пробації та службою у справах дітей9 липня 2021 року відбулась робоча зустріч...

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК...

Щорічно, 30 вересня, відзначається Всеукраїнський день бібліотек.Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу. В Ук...