Чужі банківські картки – не вельми велика удача для братії, яка живе за кошт інших. Адже яка користь від грошей, до яких нема доступу? Інша річ, коли у злодійські руки потрапляють відразу і банківська картка, і пін-код. Гадаєте, такого не буває?.. Житель м. Копичинців Гусятинського району стверджує, що якось серед ночі на вулиці міста надибав банківську картку, а поряд зім’ятий листок, на якому був записаний пін-код. Зрадівши, тут же побіг до банкомату і зняв три тисячі гривень. Цікаво, що спорожнілу картку чолов’яга не викинув – сподівався, що за деякий час знову з’являться гроші.
Але дива не сталося – через декілька днів картка виявилася заблокованою. А незабаром у будинок ласого на чуже прийшли міліціонери.
Камера спостереження зафіксувала, хто знімав гроші, тож не склало труднощів у невеликому місті встановити особу нічного спустошувача картки. Більше того, коли фотознімок показали потерпілому, він тут же упізнав чоловіка, бо колись лікував його співмешканку (потерпілий за фахом лікар). Останній підтвердив, що гаманець із карткою та пін-кодом міг загубити на вулиці, хоча достеменно не знає, за яких обставин втратив. Тож слідство не ставило під сумнів той факт, що картку було загублено. Але це не врятувало підозрюваного від статті 185 Кримінального кодексу (таємне викрадення майна), адже він викрав гроші з картки.
Лікарю досі не відшкодовано втрати, бо злодій тієї ж ночі розпорядився викраденим – їздив на таксі, замовив ніч у дорогому готелі у Чорткові, придбав собі одяг… Виявилося, він судимий декілька разів – причому в усіх випадках за крадіжки. Цього разу Гусятинський райсуд засудив винуватця, приплюсувавши невідбуту частину покарання за попереднім вироком, на два роки два місяці позбавлення волі.
Ольга КУШНЕРИК.
Джерело: газета "Свобода"
Спонсор допису: У вас розпочалось масштабне будівництво, а ви ще вагаєтесь із сировиною? Використовуйте гранит, це чудовий і якісний матеріал для будь-яких потреб