Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 47 гостей на сайті

Реклама

Лікарня знову під загрозою!

Вже вкотре Копичинецьку лікарню збираються "реформувати" а точніше скоротити, закрити, знищити. Планується скорочення і закриття деяких відділень, а найболючішим є те, що пологове відділення, яке є зразковим у області і займає 4 місце за кількістю пологів взагалі хочуть закрити, а з ним і хірургічний блок.

З приходом нового начальника департаменту охорони здоров'я п.Мостового, який, до речі, прийшов туди з Гусятина "наш земляк", нападки на нашу лікарню почалися з новими потугами. Ну дуже вона комусь око муляє і спати не дає. Дарма, що зовсім недавно було здійснено ремонт приміщень, перекрито дах, замінено вікна (що влетіло державі у значну копійчину).

А тепер в це хочуть закрити і передати , можливо у якісь приватні руки, а ми з вами залишаємось , як завжди з нічим. Але ніхто не приймає жодних дій , щоб запобігти цьому. Скажіть, що ми за громада, якщо не можемо відстояти свого рідного міста. Потрібно діяти, і всім разом. Щоб це дало якийсь результат, писати, протестувати, кричати – і нас почують. Звернутися в службу новин, адже коли наприклад в Імператорі сталася НС – то про це кричали всі телеканали України, а тут тихо, а нас доречі позбавляють конституційного права на медичне забезпечення. Тож не будемо байдужими , бо якщо не ми то нашого ніхто не відстоїть. Одного разу втративши, вдруге не здобудемо…


Коментарі:

Коментарі  

 
#19 Гордон 01.11.2013, 20:01
:D :D Толку мало з ваших каналів, деражава забила болт на своїх громадян "Нема грошей"
А працівники мовчать, бо знають, толку мало, і ніщо не поможе
Цитата
 
 
#18 Брик 31.10.2013, 11:12
Молодець)) файна робота хвалю))
Цитата
 
 
#17 Cвідок 30.10.2013, 02:57
то що чекаєм, на журналістів із усіх центральних каналів, з дня на день будуть знімати сюжети в нашій з вами лікарні скоро про нашу лікарню знатиме вся країна
Це не жарт це реальнісь. Ваш Lemonchik
Цитата
 
 
#16 Турист 27.10.2013, 16:26
А лікарі ніби води в рот набрали. Шановні, за вас ніхто нічого робити НЕ БУДЕ!!! Шо хтіли то маєте духтори.
Цитата
 
 
#15 Гордон 27.10.2013, 12:28
Цитую СВ1Й:
Лікарня потрібна простому люду,а ті,що мають повні кишені бабла їм цього не треба ,вони лікуються і народжують не у нас!так,що висновок простий,і одночасно відповідь чому мовчить мер і депутати,бо їм цього непотрібно,вони трясуться ,щоб батюшка цір бізнес не накрив)з одного боку це жахливо а з іншого смішно

:D Ой не сміши, у нас не залишилось толкових лікарів, і далеко не безкоштовна медецина, без 100 грн в кішені немає туди чого йти, у шкидкої ніколи немає грошей на виїзд до хворого, зате вона катає лікарів туди сюди. Роддом надпоганий, швидні роди, незкінченні гематоми у новонародженних , халатнійсть та повна безвідповідальн ість, а ще безтолкові медсестри яких взяли на роботу за кілька тисяч, хай закривають, єдине що шкода, це толковий працівників, як залишаться без роботи.
Цитата
 
 
#14 Turyst re 27.10.2013, 11:37
tdmu.edu.te.ua/.../...
Почитайте пане Свідомий, якщо вистарчить освіти, можливо щось і зрозумієте.
А моживо ви і єодним із тих хто хоче нашу лікарню знищити,-ну тоді вибачайте.
Цитата
 
 
#13 Turyst re 27.10.2013, 11:31
Ви радше не свідомий, а завідома заангажований. Давно відомі постулати реформуівання медицини в Тернопільській обл., - за цими положеннями на місцях вводиться сімейна медицина, а вузькопрофільбн а медична допомога буде надаватися у більших центрах , для нашого району - це має бути Чортків.
Якщо вам потрібні докази в письмовій фомі я вам їх надам.
А краще поїдьте в департамент охорони здоров"я в Тернополі - і подайте запит, думаю вам там нададуть вичарпуючу відповідь
Цитата
 
 
#12 Turyst re 27.10.2013, 11:22
Цитую Свідомий:
Де підтвердження правдивості слів автора? Де копії документів? Де факти? Знову якийсь набір слів. Аватор щож ти пишеш, пиши по суті: хто, де, що робить, які документи підписує, які справи вирішує, копії підписаних документів долучи, щоб нарід бачив хто винен, А ТО ПУСТІ ТЕРЕВЕРНІ ПУСКАЄШ В ГРОМАДУ, може хватить ПУСТОСЛІВЯМ ЗАЙМАТИСЯ.

Свідомий ти в якій державі живеш?! Чи то тобі наснився якийсь сон. В наші державі все вирішують не документи і навіть не закони.
Лікарню закривають в же не вперше, а нарахунок інформації - поспілкуйся з будь-яким працівником лікарні і все зрозумієш. Вони вже навіть на роботу ходять пригнічені. З 1 січня закривають пологове і хірургічний блок. Якщо залишать хоч терапію - це буде за щастя. Чи ти гадаєш що так важко закрити? Чи не бачите по новинах як по всй Україні за минулий рік скільки лікарень закрито.
Цитата
 
 
#11 Свідомий 26.10.2013, 23:15
Де підтвердження правдивості слів автора? Де копії документів? Де факти? Знову якийсь набір слів. Аватор щож ти пишеш, пиши по суті: хто, де, що робить, які документи підписує, які справи вирішує, копії підписаних документів долучи, щоб нарід бачив хто винен, А ТО ПУСТІ ТЕРЕВЕРНІ ПУСКАЄШ В ГРОМАДУ, може хватить ПУСТОСЛІВЯМ ЗАЙМАТИСЯ.
Цитата
 
 
#10 Свідомий 26.10.2013, 23:01
Хто кого закриває? Звідки інформація? Чому нема реальних даних? де документи? Де Скановані ДОКУМЕНТИ? Де аудіо-записи розмов тих, хто хоче закрити лікарню? А може просто приснився поганий сон автору статті!!!!!!!!
Цитата
 

Додати коментар