Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 47 гостей на сайті

Реклама

Вітаємо, дорогі молодята!

Хочемо від усієї душі привітати фотографа нашого сайту picasso з великим святом - сьогодні у нього день весілля. Шановні, наречена та наречений! У цей урочистий та святковий для Вас день, дозвольте привітати Вас зі святом одруження. Створюючи нову сім'ю, Ви перегортаєте чергову сторінку свого життя.
Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, людського щастя, а також щоб Ви в любові та взаєморозумінні дожили до 100 років!

У цей святковий та радісний для Вас день хочеться побажати Вам побільше всього найкращого, а ще розповісти таку історію:

Жив один мудрець, який знав про все, що відбувається в цьому світі (наприклад, скільки води у морі, скільки пташок в небі тощо). І от одне молоде подружжя вирішило перевірити цього мудреця, довести йому що він далеко не все знає. Для цього вони піймали метелика і вирішили положити його між долонь та запитати в мудреця - що в нас в руках? Він звичайно відповість, що метелик. Тоді спитаємо в нього - а живий чи мертвий? Якщо він скаже - живий, ми стиснемо долоні і метелик загине, а якщо відповість що метелик мертвий - ми його випустимо.

Прийшли вони до мудреця і запитують - що в нас в руках? Мудрець відповідає - метелик. А живий чи мертвий? Мудрець каже - все в ваших руках!Бажаємо й Вам молодята, щоб Ваше кохання, благополуччя та сімейний затишок завжди були саме в Ваших руках. Кохайте один одного та будьте щасливі!


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 pashko 04.08.2008, 22:10
Амінь, отче! :o Дійсно неприємну ситуацію бігфан нам повідав...
Цитата
 
 
#3 bigfan 04.08.2008, 19:46
Була у молодят мрія вінчатися у святому місці Зарваниця, адже ця пара дійсно особлива, і свята земля з радістю розділила б з ними їхню радість. І не змогли їм помішати батьки та родичі які відговорювали їх, адже самі знаєте, які це клопоти. Здається вже нічого не стояло на заваді, аж тут на поверхню виліз зелений долар, та рижа заздрість під руку із затуманеної гордістю, які сказали НІ!!!, і цим самим стиснули долоні та вбили метелика-мрію. Все в житті у вас буде добре, море щастя, купа діточок, та ідилія злагоди. А вам отче має бути соромно за свій вчинок, Бог все бачить, та пам’ятайте, що до кожного прийде час, коли потрібно відповідати за свої вчинки.
Цитата
 
 
#2 Rulya 02.08.2008, 18:50
Я вас теж вітаю,подружньо го щастя бажаю...діточок багато .. і щоб вдалось свято :-)
Цитата
 
 
#1 Peligro 02.08.2008, 18:23
Вітаю, друзі! Бажаю довгого і щасливого сімейного життя, багато спільних радісних моментів. І звичайно, потішити батьків внуками, а брата племінниками :-)
Цитата
 

Додати коментар