Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 21 гостей на сайті

Реклама

За енергію можна заплатити і… життям

Спираючись на той факт, що в останній час багато копичинецької молоді стало бездумно вживати енергетичні напої, не розуміючи при цьому їхньої дії на організм, ми вирішили роз’яснити властивості «енергетиків». Енергетичні напої - достатньо недавній винахід людства, хоча їх інгредієнти вже давно використовуються для стимуляції нервової системи...

Виробники енергетичних напоїв стверджують, що їх продукція приносить тільки користь, і продовжують випускати все нові і нові типи напоїв.

Енергетичні напої офіційно заборонені у Франції, Данії і Норвегії, де вони продаються тільки в аптеках, оскільки вважаються ліками. Недавно шведські власті почали розслідування 3 смертей, нібито викликаних споживанням енергетичних напоїв.

Вітаміни, які містяться в енергетичних напоях, не можуть замінити мультивитамінний комплекс.

Людям, які страждають від серцевих захворювань, гіпо- або гіпертонії, не слід вживати енергетичні напої.

Заява, що енергетичний напій забезпечує організм енергією, є голослівною. Вміст заповітної банки тільки відкриває шлях до внутрішніх резервів організму, тобто виконує функцію ключа, вірніше, відмички. Іншими словами, сам напій ніякої енергії не містить, а тільки використовує нашу власну. Таким чином, ми використовуємо власні енергетичні ресурси, простіше кажучи, беремо у себе енергію в борг. Проте рано чи пізно цей борг доведеться повернути з відсотками у вигляді втоми, безсоння, дратівливості і депресії.

Як і будь-який інший стимулятор, кофеїн, який міститься в енергетичних напоях, приводить до виснаження нервової системи. Його дія зберігається в середньому 3 - 5 годин, після чого організму потрібен відпочинок. Крім того, кофеїн викликає звикання.

Енергетичний напій, що містить поєднання глюкози і кофеїну, дуже шкідливий для молодого організму.

Багато енергетичних напоїв містять велику кількість вітаміну В, що викликає прискорене серцебиття і тремтіння в кінцівках.

У разі перевищення допустимої дози не виключені побічні ефекти: тахікардія, психомоторне збудження, підвищена нервозність, депресія.

Енергетичні напої містять таурин і глюкуронолактон. Зміст таурину у декілька разів перевищує допустимий рівень, а кількість глюкуронолактону, що міститься в 2 банках напою, перевищує добову норму майже в 500 разів (!). Навіть вченим невідомо, як ці інгредієнти діють на організм, і як вони взаємодіють з кофеїном. Тому експерти заявляють, що безпека використання таких високих доз таурину і глюкуронолактону ще не визначена, це вимагає проведення подальших досліджень.

На думку медиків, енергетичні напої - не більше ніж вітамінні замінники кави, але тільки небезпечніші для здоров`я. Фруктові соки і глюкоза, що містяться в багатьох інших продуктах, мають подібну дію.

Інформація: korrespondent.net

Коментарі:

Коментарі  

 
#13 Борис 22.05.2009, 19:12
:lol: :lol: :lol: :lol: То всьо херня такшо всьо пийте чкільки того життя!
Цитата
 
 
#12 ТАРАКАН 28.09.2008, 17:37
:-) як не крути але повність від них відмовлятися не варто я наприклад коли тре бути жвавим може собі позволити випиити якийсь енергетик але звісно що я роблю так дуже рідко...
Цитата
 
 
#11 WhiteAngel 13.08.2008, 22:40
пийте, то й во,як воно, забув, - о, згадав - абсент....покра щує тую, як її, - пам*ять, о.
Цитата
 
 
#10 knopa 12.08.2008, 22:46
Хто вночі любить спати-пийте REVO! Кльова штука! Всім па-па!
Цитата
 
 
#9 pashko 12.08.2008, 20:11
пийте ліпше горілку 8)
Цитата
 
 
#8 bigfan 12.08.2008, 19:38
Мені краще допомагає свіже повітря, і холодне вмивання. А від Бьорну особливої користі не відчув, тому більше його не п'ю.
Цитата
 
 
#7 Zid@ne 12.08.2008, 01:32
Але ж ми його багато не п"єм....я, наприклад, на тиждень стопудово випиваю 1-2 баночки Рево....
Цитата
 
 
#6 Holynka# 11.08.2008, 12:41
Рєальний пацан ??? Гиг)))) Ой не можу........... :lol:
Цитата
 
 
#5 Рєальний пацан 10.08.2008, 15:06
Бьорн, редбул і рево рулят! Пацани нє слушайтє етіх лахов пєйтє рево! Ета сіла! Пєйтє редбул ета вєщь! А єщьо пад півко с водачькай! Да! Ета для рєальних пацанов а нє для лахов! Пєйтє і будєтє как я рєальний пацан!
Цитата
 
 
#4 Rulya 10.08.2008, 02:49
Народ!не пийте ту фігню!Краще вже пиво,хоч і воно не ідеальне і не таке вже "живе" :-|
Цитата
 

Додати коментар