Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 21 гостей на сайті

Реклама

Подарували дітям радість

Милосердя, доброта, чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді — це найкращі риси учнів навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» міста Копичинців Гусятинського району.

 

Подарували дітям радістьНа черговому засіданні учнівського уряду дітям зачитали статтю «Бог добрий, Він допоможе…», в якій розповідається про багатодітну сім’ю Клепарівських, що на Львівщині. Найбільше вразив лист дванадцятьох дітей родини Клепарівських до Святого Миколая. Іскра доброти запалила вогонь милосердя у серцях учнів навчального закладу. Тому з 8 по 15 грудня уряд школи-гімназії провів акцію «Подаруй радість дітям». Було зібрано дуже багато одягу, взуття, іграшок, зошитів, книжок. Передати усе не було можливості. Тому одну частину ми таки вислали в село Середкевичі Яворівського району, а іншу завезли дітям у санаторій села Яблунів.

Висловлюю щиру подяку всім учням та вчителям навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» м. Копичинців, працівникам Копичинського поштового відділення за розуміння, допомогу в проведенні акції «Подаруй радість дітям».

Н. ВАСЮТА,

педагог-організатор навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія».

м. Копичинці Гусятинського району.

«Вільне життя плюс», №103 (15111) від 25.12.2009 р.


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #2 KYS 27.12.2009, 14:17
Взагалі чудово коли учні організовують благодійні акції... і навіть без дорослих керівників... можу посперечатись що в кожного дома є якісь іграшки які давно хочеться викинути, як непотріб, але якось "руки не доходять"))) Набагато приємніше подарувати їх дітям, наприклад з дитбудинків... Частіше б таке організовували...

Може це і буде флуд, але у мене в гуртожитку проводять благодійні акції перед миколаєм. Але все зводиться до добровільного збору грошей, які хто зна чи всі чи хоч щось припадає дітям. Думаю іграшки вже ніхто не додумається продавати)))
Цитата
 
 
+2 #1 pashko 25.12.2009, 16:57
Молодці! Підтримую таку ініціативу.
Цитата
 

Додати коментар