Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 63 гостей на сайті

Реклама

Ніхто не забутий, ніщо не забуто...

Сьогодні, 25 листопада відзачається чергова річниця ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 років. Нагадаю, в ці роки радянською владою було вбито близько 20 млн. українців, а то й може більше. В рамка "Дня памяті" в 16.00 (за Київським часом) буде всеукраїнська хвилина мовчання за загиблими людьми. У цю хвилину буде припинена робота в органах державної влади, установах і підприємствах, припинений рух транспорту. Електронні ЗМІ закликають на хвилину припинити трансляцію в ефірі, водіїв зупинитись та посигналити. В 16.02 починається акція "Засвіти свічку!" Кожен свідомий українець нехай засвітить свічку на своєму вікні - символ памяті. Наші Копичинці також приєднуються до святкування цього скорботного дня - в місті відмінені всі розважальні події, такі як дискотека. Команда сайту "kopychyntsi.com.ua" обовязково засвітить свічку памяті і закликає Вас зробити те саме у своїх домівка. Ніхто не забутий, ніщо не забуто...


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 kopycom 25.11.2006, 20:43
Після усього переглянутого і почутого по телевізорі ти починаєш переосмилювати життя, відчуваєш, що зараз ти, твоя сім'я, родина насправді - щасливі люди. А те, що грошей завжди не вистачає, що політичний бардак у Копичинцях і у всій Україні - це зовсім несуттєво! А ще починаєш насправді усвідомлювати, що Східна, Центральна та Південна Україна - суцільні з діда-прадіда завезені москалі, так як українців - заможних, працьовитих, щирих винищили.... Тому і маємо зараз "синіх" яничар, і це явище, на мою думку, назавжди :sigh: Бажаю усім щасливого життя у достатку!
(Іра старша
:-))
Цитата
 
 
#1 kopycom 25.11.2006, 17:38
Це трагічна сторінка в історії України. Люди помирали міліонами, бо так хотіла більшовицька влада і Сталін. Сьгодні всі українці повинні вшанувати пам'ять, тих, хто помер страшною голодною смертю. Навіть люди які пережили і війну, і голодомор, в один голос кажуть, що голод наьагато страшніший! Тому я вас теж закликаю : " Люди запаліть свічку у себе на підвіконниках і себе в серцях!" ( Іра)
Цитата
 

Додати коментар