Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 123 гостей на сайті

Реклама

На Тернопільщині фельдшер колонії збував наркотики засудженим

 Тернопільський спецпрокурор порушив кримінальну справу щодо лейтенанта внутрішньої служби, фельдшера медчастини Копичинської колонії, що у Гусятинському районі. Користуючись своїм службовим становищем, медпрацівник перевозив на територію виправного закладу наркотики з метою збуту засудженим.

Про це повідомила 10 лютого ЗІКу прес-секретар прокурора області Леся Долішна.

Дослідчою перевіркою встановлено, що упродовж 2010-2011 років фельдшер перебував у неслужбових стосунках з одним із засуджених і неодноразово приносив для нього різні заборонені предмети за винагороду.

Тиждень тому, виконуючи чергове прохання засудженого, фельдшер підібрав біля костелу у місті Копичинці поліетиленовий пакет, у якому були два пакунки з наркотичними засобами, і незаконно перевіз його на власному автомобілі «ВАЗ» до території колонії. Після цього медпрацівник поклав до кишені форменої куртки вміст одного з пакунків – одноразовий медичний шприц із ацетильованим опієм. Інший, з марихуаною, залишив у багажнику автомобіля, котрий згодом виявив працівник спецпрокуратури під час огляду транспортного засобу.

Близько 08.00 того ж дня лейтенант внутрішньої служби незаконно проніс шприц із наркотиками через контрольно-пропускний пункт на територію колонії та був затриманий правоохоронцями.

Триває слідство.

Джерело: "ЗІК"

Спонсор допису: Любите подорожувати та захоплюєтесь романтикою подорожей? Вам обов'язково потрібно спробувати і экскурсии по Израилю 


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 bigfan 18.02.2011, 21:14
Цитую Сіра Потвора:
ловлять якраз і часто, просто як то кажуть " сміття з хати " виносити не хочуть.

Та не без цього
Цитата
 
 
+1 #3 Сіра Потвора 18.02.2011, 18:05
ловлять якраз і часто, просто як то кажуть " сміття з хати " виносити не хочуть.
Цитата
 
 
#2 bigfan 12.02.2011, 08:11
мабуть такі промисли в колонії не рідкість, ловлять просто не часто
Цитата
 
 
#1 madgamer 11.02.2011, 20:54
круто чо, хотів "допомогти" так сказати :lol: а тут на тобі))
не люблять у нас добрих людей :lol:
Цитата
 

Додати коментар