Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Микулинецьке в Києві

Субота… ранок… треба їхати до родичів, а так хочеться поспати і, після вчорашнього, сьорбнути пива. «У сурлі мов коти по…», згадується Лесь Подерв’янський. Добре, що до метро недалеко йти, а там одна пересадка і на «Політесі» маршрутка. Київ – ніби невелике місто, не те що Чикаго, Нью-Йорк чи якийсь інший мегаполіс, але таки більший за Копичинці. Поки з одного берега на інший доберешся, то часу багато пройде.
Піша п’ятихвилинна прогулянка, 50 копійок, і слухаєш гуркіт коліс у череві підземної гадюки. Вмикаєш гучніше плеєра і намагаєшся відключитися від будь-яких думок, а, може, додивитися перерваний вранішній сон. На Південному мості, як завжди, оглядаєш красу Дніпра по обидва його береги. Коли б не проїжджав через річку і у якому би стані не був, все одно милуюсь красотою берегів. З одного боку, на високих пагорбах видніється незмінна дзвіниця Лаври, з іншого – спальні масиви. Посередині одинокі острівки зелені, що чимось нагадують вербу посеред ставу на Нічлаві. Краєвиди зникають через 30 секунд і знову підземні нутрощі столиці… Слухаємо музику.

Станція метро «Політехнічний інститут». Вибираюся нагору. От зараз маршрутка має підійти… Дивлюся поперед себе і очам не вірю: чи то бажання пива галюцинації створює, чи ностальгія за рідним містом! Бачу вивіску микулинецького пива. Пропускаю маршрутку, йду переконатися, чи не привиділося.Таки воно – Микулинецьке! Але, шкода, – наливайка закрита. Медове, рисове, світле – як удома, тільки на розлив і ціни трохи не такі (що поробиш, затрати на логістику і таке інше). Цікаво, а смак буде такий же як удома, чи ні? Всеодно не дізнаюсь – зачинено… Не буду брати іншого пива, принаймні сьогодні, бо ним душу не обдуриш, та й не буде воно «Микулинецьким». Сідаю у маршрутку і сумно споглядаю на зачинену наливайку.Хто живе недалеко від району Політеху, зайдіть і перевірте, чи справді там микулинецьке пиво чи ні. То як виходите з метро, трохи вправо і зразу через дорогу. Якщо справжнє – виділю час поїхати сьорбнути «смаку дитинства» :)

Коментарі:

Коментарі  

 
#11 bigfan 04.03.2008, 21:28
Ніхто і не сумнівається, панки в літроболі рулять :P
Цитата
 
 
#10 WhiteAngel 04.03.2008, 15:39
Цитую bigfan:
В жаркі літні деньки, можеш його влити у горлянку літри зо 2, і відчуття приємні-приємні :zzz


Я в будь-які дні не проти вливати по 2-ві літри.... і не тільки Микуленецького. ... :-) :-) :-)
Цитата
 
 
#9 pashko 04.03.2008, 13:54
:D тепер зрозуміло
Цитата
 
 
#8 Oleg 04.03.2008, 13:45
Та ні !!! Я проживаю там.
Цитата
 
 
#7 pashko 04.03.2008, 13:40
Що, на Либідській є Микулинецьке?
Цитата
 
 
#6 Oleg 04.03.2008, 13:33
Памятаю як блудив по Києву , вночі, ну майже вночі. Побачивши зоопарк зрадів, тому, що згодом побачив і згадану в статті ст.метро. Пива там не бачив, можливо тому, що особливо не звертав уваги на вивіски, зате зоорієнтувавшис ь в місцевості нарешті поїхав на Либідську. А там вже "рукою подати".
Цитата
 
 
#5 pashko 03.03.2008, 17:58
Ех, а я вчора в Копитах собі "Микулинецького " хильнув... ото справді класно!
Цитата
 
 
#4 мультік 03.03.2008, 17:50
і вмене теж в іспанії нема.всі інші виробники є а нашого нема
Цитата
 
 
#3 terry_usa 03.03.2008, 01:37
Класно написано! Шкода, шо в Чікаго нема микулинецького пива, хоча є і Оболонь, і Балтика, і львівське, і чернігівське... Хоча, знаю, шо микулинецьке пиво експортується в Німеччину, запечатане в сургучом!!! Ще би були бутилочки по 0,33 л, бо все-таки, нормальна людська порція пива саме 0,33, решта пива йде вже в шлунок без ейфорії, не буду брати до уваги час літньої спеки - пиво лиється, як в суху землю!
Цитата
 
 
#2 bigfan 02.03.2008, 20:44
Микулинецьке пиво рулить. Особливо, коли воно свіже,з бочки і не розбавлене водою. В жаркі літні деньки, можеш його влити у горлянку літри зо 2, і відчуття приємні-приємні :zzz
Цитата
 

Додати коментар