Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 66 гостей на сайті

Реклама

Літній благоустрій. Чи не до виборів готуємось?

Схоже, що все таки місцеві вибори вже не за горами. Адже коли щось в місті робиться, то робиться або перед виборами або перед якимись масштабними подіями (як то було, коли проводився фінал Всеукраїнських сільських ігор). Хоча можливо я і помиляюсь, але вже зараз "піднатужились" всі - міська рада, підприємці, ГО "Твоє місто". Тим не менше, якою б причина не була - виграють перш за все прості копичани. Пройшовшись вулицями нашого міста, вирішив провести певний аналіз того, що недавно появилось в Копичинцях.

Як повідомляло раніше видання "Копичинці-інфо", котре пристально слідкує за діяльністю зокрема міської ради, в місті були проведений поточний ремонт головної вулиці та встановлено лавки. Поділюсь детальніше своїми спостереженнями.

Залатані ями на місці лежачого поліцейського (біля школи-гімназії)

Багатостраждальне перехрестя (вул.Шевченка залатана, Гусятинська поки ні)

Біля ЦКіД також підлатали

Біля "Престижу" також трохи підлатали, але на максимальній швидкості не проїдеш :(

Перше, що кидається в очі, це те, що ремонт дороги справді був проведений. Залатані найбільш катастрофічні ями, починаючи від школи №1 і закінчуючи початком вул.Чортківської. Те що їх поменшало - це факт. Інша справа, що нажаль залишились ще "чорні" плями і то дуже серйозні. Не залатане зовсім перехрестя вул.Гусятинської та Шевченка (біля пошти), а стан справ там відверто "не дуже", та й покращення там чекати нема звідки, адже саме через те перехрестя постійно існує чималий автомобільний трафік, включаючи важку автомобільну техніку, котра інтенсивно їздить саме по цій ділянці дороги. Окрім того, вже свіжолатаний асфальт нажаль вже починає знову кришитись і розбиватись автомобілями (біля магазину "Люкс") :( Залишається надіятись що ремонти продовжаться, а дороги стануть рівнішими і без ямів-горбів.

Друге що кинулось в очі - це свіжовстановлені лавки біля ЦКіД та біля собору св.Трійці. Знову ж таки, завдяки вищеназваному виданню стало відомо, що: "лавки виготовила установа ВК-112(кер.Возняк Д.Й) за підтримки підприємця Володимира Тимчишина та інших. При встановлені лавок був присутній міський голова В.Пеляк, який спільно із підприємцями та директором ЦКіД О.Шпуляком обговорювали місце встановлення лавок."

Ось як це все виглядає зараз:

Також, завтра на черзі прибирання парку над ставом, що ініційоване ГО "Твоє місто". Є надія, що Копичинці стануть чистішими, приємнішими, і що нарешті копичани все таки зможуть пишатись тим, що мають. Тримаємо надалі руку на пульсі.


Коментарі:

Коментарі  

 
#11 bigfan 18.06.2010, 09:10
Роботи продовжуються! :-)
Цитата
 
 
+2 #10 Casper 16.06.2010, 00:35
Головне шо полатали) а то справді останнім часом коли їдеш машиною чи скутером, нерви не витримували і "ходова частина"))
А то що вони там змагаються чи ні, хто більше чи ще більше зробить для міста перед виборами, їхні справи))) головне для людей добре вийде) А проголосують всі всеодно як захочуть)) так що сперечатись між собою тут не треба, і судити того чи іншого не треба!!!
Цитата
 
 
+1 #9 Тризуб 12.06.2010, 16:55
Тарас, не починай про "українську натуру" :sigh:
Може - дорогу латали, лавки та вази на квіти ставити біля БК, і дітям-сиротам розвозили подарунки... Може оце Українська натура??? Чому завжди шось погане знаходимо в українців???
Цитата
 
 
-1 #8 Tar.ko 12.06.2010, 13:59
Цитую Петрович:
Тепер ясно звідки ноги ростуть... І спорим на пиво, що я правий, і "прибирання міста" закінчиться висуненням "кандидата" який лобіюватиме бізнес. І давайте не будем про лавки, як казав Карл Маркс: "капіталіст за копійку удавиться...", тож як сьогодні Повражик дав припустим 1гр. на лавки то це для того, щоб в перспективі не доплатити 50гр податків(просунувши свого кандидата).

Сумніваюсь, що Повражик буде сам балатуватися, але...
може ви і праві, Петровичу, про "одну гривню"...але скільки я себе пам"ятаю Він(Повражек) постійно підлатував дорогу на Кутці, провозячи щебінь і сумніваюся, що мав з того якусь вигоду_
не треба шукати всюди негативізм...ну нехай це буде собі частиною виборчої компанії... нам копичана тільки "+" від цього...

проблема в нашій українській натурі "сам не гам і комусь не дам" тут те ж саме...жаба давить(((

([quoteБіля "Престижу" також трохи підлатали, але на максимальній швидкості не проїдеш :

так було задумано....щоб не ганяли :lol: :lol: :lol:
Цитата
 
 
#7 Петрович 11.06.2010, 19:48
Тепер ясно звідки ноги ростуть... І спорим на пиво, що я правий, і "прибирання міста" закінчиться висуненням "кандидата" який лобіюватиме бізнес. І давайте не будем про лавки, як казав Карл Маркс: "капіталіст за копійку удавиться...", тож як сьогодні Повражик дав припустим 1гр. на лавки то це для того, щоб в перспективі не доплатити 50гр податків(просун увши свого кандидата).
Цитата
 
 
+2 #6 ira.ivankiv 11.06.2010, 09:48
Ну ви, народ, даєте... :lol: До чого тут політика і популізм. ГО "Твоє місто" є з 2006 року. Може ви і забули, але ми раніше і дорогу латали (маю навіть фото, як Повражек В.В. цим всім керував), і лавки та вази на квіти біля БК - також наших рук справа, і дітям-сиротам ми розвозили подарунки, і........багато всього, ливе ви всі це називаєте "підприємці роблять". Проте в нашій організації є не тільки підприємці, але й лікарі, вчителі, прості копичани. І нічого тут політичного, просто хочеться усім серцем щось добре для Копичинець зробити. І ще - дуже приємно, коли в Гусятині або в Хоросткові кажуть: "Ви, копичинецькі, дуже дружні". Тому не розводьте тут пустих дискусій, а приходьте сьогодні в парк і побачите, що це не політична акція ,а добрі наміри людей. ЧЕКАЄМО ТИХ, ХТО ЗА КОПИЧИНЦІ!!!!
Цитата
 
 
#5 Дьома 10.06.2010, 21:56
Та "Твоє місто" здається вже давно існує, років так 3-4 то точно. Думаю тре дожити до виборів, тоді всьо і спливе...
Цитата
 
 
+4 #4 Петрович 10.06.2010, 20:52
Нічого дивного, міська рада ремонтує дороги тому, що на минулій сесії прийняли бюджет і Пеляк отримав право розпоряджатися коштами. До цього гроші йшли тільки на захищені статті(зарплати і т.п.) Що тут дивного що в першу чергу вирішив полагодити дороги?
А от поява ГО "Твоє місто" дійсно свідчить про наближення виборів. Це можу засвідчити як політ-технолог зі стажем. Такого роду організації виникають щоб просунути "правильного" кандидата і толку з них нема, один популізм. Але я дуже хочу помилятися...
Цитата
 
 
+2 #3 bigfan 10.06.2010, 16:41
Цитую Дьома:
гарні лавки, гріх шось казати. от тільки зара на вулиці спека просто невиносима, так що посидіти можна буде хіба під вечір ;)

Як ти колись писав, "спека неможлівая"
Цитата
 
 
-1 #2 Дьома 10.06.2010, 16:33
гарні лавки, гріх шось казати. от тільки зара на вулиці спека просто невиносима, так що посидіти можна буде хіба під вечір ;)
Цитата
 

Додати коментар