Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 39 гостей на сайті

Реклама

Копичинецький смітник

Питання збору та утилізації відходів від населення є і залишатиметься болючим для кожного населеного пункту. Наслідком неправильного поводження з відходами є практично повсюдне утворення несанкціонованих сміттєзвалищ різних розмірів. Важлива роль у вирішенні даного питання належить органам місцевого самоврядування. Приклад бездіяльності місцевої влади зафіксував інспектор Державної екологічної інспекції в області у Гусятинському районі.

04.12.2007 року перевіркою, за участю заступника Копичинецької міської ради, Желізняка З., встановлено, що поряд з адміністративною будівлею міської ради, в самому центрі міста Копичинці, функціонує несанкціоноване сміттєзвалище, а міською радою не вживаються заходи по його ліквідації. Така ситуація є більш, ніж дивною якщо врахувати, що в Копичинцях діє один із небагатьох в області паспортизованих полігонів твердих побутових відходів, який, до речі, експлуатується міським комунальним підприємством “Господар” із порушенням “Правил експлуатації полігонів твердих побутових відходів”.

У результаті перевірки за порушення ст. 21 (и) Закону України “Про відходи (повноваження органів місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами) складено акт перевірки, а міській раді видано припис щодо вжиття заходів по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища. До адміністративної відповідальності за ст. 82 КУпАП (Порушення правил складування, зберігання, розміщення, транспортування, утилізації, ліквідації та використання відходів) притягнуто заступника голови міської ради, Желізняка З., а також начальника МКП “Господар”, Лемпарт Г., за ст. 82-6 КУпАП (Порушення встановлених правил і режиму експлуатації установок і виробництв з оброблення та утилізації відходів). Обидва посадовці відмовилися підписувати складені держінспектором протоколи, але ця обставина не є перешкодою для притягнення їх до відповідальності відповідно до чинного природоохоронного законодавства. Постанови про накладення адмінстягнень виноситимуться після розгляду справ у встановлені терміни.

Що спонукає мешканців міста викидати сміття під вікнами міської ради – невідомо. Але беззаперечним є те, що місцева влада повинна пильнувати за порядком в місті, а в разі допущення порушень – відповідати за свої дії чи бездіяльність.

За засмічення земель твердими побутовими відходами Копичинецькій міській раді нараховано збитки на суму 2060,21 грн.

Начальник
Держекоінспекції в області
М.Я.Батіг

Коментарі:

Коментарі  

 
#23 terry 31.12.2007, 06:56
Міська Рада радикально просто вирішила проблему зі смітником на , так би мовити, своєму подвір"ї - вивезла той непотріб і ЗАБОРОНИЛА користуватись смітником. А куди тепер мають дівати помиї і сміття жителі навколишніх будинків, які не мають каналізації? Чи часом не під двері мерії? Честь і хвала державницьким мужам від мерії за їх мудрі, зважені рішення, що достойні бути записаними навічно на скрижалях Копичинецької історії! :o Далеееееко з ними підемо...
Цитата
 
 
#22 МР 14.12.2007, 22:38
Peligro. Нажаль не всі, навіть не всі районні центри. Але міську раду цікавить, щоб в нашому місті була техніка. На днях МР допомогла(напра вила кошти) МКП придбати навантажувач "Карпатець", 3-багатотарифні лічильники для міського освітлення, бензопилу, раніше придбали мотокосу.Погоди ніхто не чекає і про доблесть кожного підприємця в МР знають і цінять тих, хто постійно допомагає вирішувати проблеми в нашому місті. При всіх проблемах наше МКП "Господар" одне з кращих в області. Якщо хтось допоможе знайти за помірну ціну спецмашину, МР буде вдячна.
Цитата
 
 
#21 bigfan 14.12.2007, 18:07
Підтримую. Інколи аж нервує як почнуть об’являти. Петро дав 20 євро, Маруська 100 долярів. Ну вже раз пожертвував, то на то вона і жертва, що безкорислива. А тут получається як реклама - Хто у світі найдобріший?.
Цитата
 
 
#20 terry_usa 14.12.2007, 17:48
На то вона і пожертва, що вона не має ні нижньої, ні верхньої межі. Тут значення має сам факт пожертви. А сума пожертвовань має не афішуватись, бо так можна образити людину, яка не в силі дати суму, близької до найвищої. Цим часто грішать в церкві, але це справа прихожан, які не можуть побороти свою гординю і понтуються навіть в церкві. В пожертвах важлива кількість людей, що жертвують.
Цитата
 
 
#19 bigfan 14.12.2007, 15:22
2 Тері
Скільки ти готовий пожертвувати на благоустрій міста?
Цитата
 
 
#18 Marusya 14.12.2007, 14:44
погоджуюсь із terry_usa.
мешканці Копичинець, що працюють за кордоном часто і багато присилають гроші, але чомусь жертвують лише на церкву!частково задля власної реклами, або "бо всі так роблять..".можл иво краще би було частину грошей жертвувати на благо місту, для його впорядкування, очищення, розвитку інфраструктури. тим паче , що користь була би для всієї громади, а не лише для прихожан однієї церкви.
як на мене , то краща церква не та, що дорого оздоблена, а та , яка має справжнього священника,а люди йдуть збагачуватися духовно, молитися, а не заздрити вбранню і збирати останні новини.
Цитата
 
 
#17 terry_usa 14.12.2007, 09:58
Часто по роботі спілкуюся з поляками. В розмовах з ними дізнався, що їх вдома не забувають, час від часу вони отримують з дому вітання від костелу, від гміни. А потім час від часу отримують листи з просьбами надати якусь фінансову допомогу для того чи іншого проекту. Поляки-емігрант и на такі речі часто відгукуються, бо не шкода дати 50 доларів на добру справу, ніж потім їх безславно пропити. То важко нашій мерії чи церкві надіслати копійчані листівки з вітаннями до свят? Ця справа окупиться сторицею. Але ж то треба думати, шукати адреси...
Цитата
 
 
#16 Peligro 14.12.2007, 00:18
Скажіть, шановна МР, а чи всі містечка нашого типу мають спецмашину? Можливо "треба розглядати всі пропозиції" і можливості! І не чекати з моря погоди і доблесті підприєців, а брати ініціативу у свої руки і діяти. А ще можна дивитися кожен день на термометр - може "примерзне"!
Цитата
 
 
#15 МР 13.12.2007, 23:36
Все міська рада помічає.Плануєт ься найблищим часом сміття вивезти.Потрібн о, щоб примезло на міському полігоні. Для вирішення проблеми потрібно купити на МР спецмашину(біля 120 тис.грн.), встановити ящики(по 1тис.грн.). МР готова розглянути всі пропозицї.
Цитата
 
 
#14 Емілі 13.12.2007, 19:55
Peligro, +1
а найцікавіше - то те, що робиться(чи робилось до того як я там була останній раз) навколо самої міської ради!!! Такого смітника немає в найгіршої "бідосі" і найгірших господарів! соромно... :sigh:
Чи, можливо, міська рада все ж помітила те що робиться під носом і навела лад?!
Цитата
 

Додати коментар