Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Фредрік Барнет - Із Данії через Копичинці на велосипеді

Вчора, 12 червня, чисто випадково зустрівся з ну дуже незвичною людиною, Фредеріком Барнетом. Він з Каталонії. 17 серпня 2011 року чолов'яга стартував ровером з Данії і попрямував в сторону Португалії північним узбережжям Європи. Далі південним узбережжям до Туреччини, де у нього завершилася віза. І він змушений був поїхати бусом до Болгарії, потім до Румунії, а потім і до України. Цими днями він подорожував Тернопільщиною, побувавши в Почаєві і Тернополі. Зараз 72-річний (!!!) шеф-кухар попрямував до Карпат через Івано-Франківську область. Не поспілкуватися з цим чоловіком було б гріхом.

 Говорить диким суржиком на основі англійської, німецької, француської і іспанської мов. Але порозумітися легко. Ідея подорожувати світом його спонукала... онкологічна хвороба, яку переборов, але яка заставила його переосмислити попереднє життя. На все плюнув, крім сім'ї, звичайно і сів на велосипед. Раз в три дні старається переночувати в готелях, аби помитися. А так ночує в палатці. Дуже йому сподобалися люди. Але не сподобалися дороги і влада. Дуже рекомендує нашим людям перестати заглядати в писок Росії і жити власним, українським життям.

{gallery}2013/fredrik{/gallery}

На майбутнє планує поїхати після Карпат в Польщу і країни Балтики, а на зиму в Іран, Індію - там зимою тепліше. Знаючи великий інтерес до такого роду людей власника туристичного комплексу "Орися" Святослава Угляра, не міг не запропонувати відвідати його заклад. Гостя було нагодовано, підготовлено номер в готелі і сауна.

Ага, Фредерік веде своєрідний щоденник, де бажаючі можуть залишити на його сторінках якісь побажання і вітання, свої контакти. Бачив там візитку тернопільського веломагазину, фотографію священника з Теребовлі. Не дивно, що Фредерік так полюбив наших людей за щирість, гостинність і відкритість. Завтра зранку Фредерік, як шеф-кухар, проведе майстер-клас, покаже, якісь спеціальні блюда. 

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 robert 14.07.2013, 23:24
случайно зустріл в Білобожници.Гер ой велотуризма-суп ер.
Цитата
 
 
#3 robert 14.07.2013, 23:16
przypadkowe spotkania w BILOBOZNICY.BOH ATER rowerowego turyzmu-super.
Цитата
 
 
+1 #2 Boduk 14.06.2013, 00:47
Вчора бачив його. Багажник на велику відразу привернув увагу. Виявилось, дійсно класний дядько)
Цитата
 
 
#1 Петросян 13.06.2013, 22:20
молодець.
Цитата
 

Додати коментар