Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 28 гостей на сайті

Реклама

День молоді`08 у фоторепортажі

Вчора, 29 червня, на площі перед ЦКіД близько тисячі містян стали свідками грандіозного концерту у рамках святкування Дня молоді. Тішить, що зусиллями активістів Копичинців вийшло зробити просто небачене ще для нашого містечка видовище. Адже, окрім рідних талантів, сюди завітали імениті й цікаві музичні виконавці з Борщова, Тернополя і Києва. Більше - у фоторепортажі.
Підступний дощик затягнув початок концерту більше ніж на годину


Від дощу ховалися хто як мігВеселка - ознака початку грандіозного Дня молоді 2008 року!На сцені народний театр поезії "Слово"Ведучі свята: Тетяна Лаврушко і Пашко УхачДебют чарівної ведучої Тетянки Лаврушко виявився вдалим!Солодкий голос Оксани ЗаставноїНаймолодший співочий талант свята - Олег ДоманськийЛагідні пісні у виконанні Катерини МигалевичНа сцені оновлений склад ВІА "Спалах"Весела пісенна сценкаПубліка на святі безмежно веселиласяТанці на сцені під час виступу рок-гурту "Медовий полин" (м. Борщів)Гумористичний номер від театру поезії "Слово"Співає Ірина ФірманГості із столиці України - реп-дует "СенСар"Брейк-данс у виконанні місцевої команди "Flai"Ведучий запрошує на сцену спеціального гостя Дня молоді 2008, іменитого гурту з Тернополя, - "Роздоріжжя"Відчувалось, що "Роздоріжжя"грає вже не перший свій концертОксана Болюх - голос "Роздоріжжя"Традиційний "Конкурс пива"Головні виконавці (хедлайнер) свята - "Калі-Юга" (м. Копичинці)
Коментарі:

Коментарі  

 
#15 as_tar 04.07.2008, 13:05
Йому не сподобалось, що я на фотографії до статті) :oops:

але це напевно справедливо), бо якби не чувак в білій футболці і спортивних штанах і не Паша, то сидів би Baptized by Fire дома на дівані), але то не цінується)
Цитата
 
 
#14 as_tar 04.07.2008, 13:00
попередній пост написав Микита Шило з Сенсару (худий і переляканий) :-? -- це в нього такий гумор, не дивуйтесь) :-)
Цитата
 
 
#13 Baptized by Fire 04.07.2008, 03:07
Свято хороше. Жаль тіки Роздоріжжя якось слабо сприйняли. Сенсар - відстій, хоча якби не не чувак в спортивних штанах і білій футболці, шось би да було путнє.
Цитата
 
 
#12 НечайМічурін 03.07.2008, 03:18
перепрошую, а хто є доскочь?
Цитата
 
 
#11 Jackass 02.07.2008, 22:19
Цитую Саша Хлібович:
А мені концерт не сподобався. Концерт не до дня молоді, а до дня "панка" получився. Нічого інтересного я не побачив і не почув. Палатку розклали, пів сцени закрила. Одним панкам було інтересно і весело. ПОВНИЙ ВІДСТОЙ. От дискотека супер.


Комусь не сподобався а комусь і сподобався. Я сам на ньому не був тому і лишнє базікати не буду, але судячи по коментам можна сказати, що багатьом, та навіть вбільшості конерт сподобався, а концерт і роблять для більшості. Кажеш день "панка"! Але панки також молодь! І навіть якщо судити по дискотеках, то скажи мені: яких і для кого дискотек більше? -
Цитата
 
 
#10 pashko 02.07.2008, 17:19
Доскоч безплатно і наживо для мешканців міста Копичинці, в якому сам і живе, без гонорарів не співатиме. Талантіще, так сказать...
Цитата
 
 
#9 Дьома 02.07.2008, 16:32
тре Доскоча або Павліка, отоді буде "інтересно" :lol:
Цитата
 
 
#8 WhiteAngel 02.07.2008, 16:07
Цитую Саша Хлібович:
А мені концерт не сподобався. Концерт не до дня молоді, а до дня "панка" получився. Нічого інтересного я не побачив і не почув.

Давай наступного року і ти долучишся до організації :eek: , може тоді і буде цікво, ой вибач на слові, - "інтересно". ;-)

А концерт супер!!!!! Так тримти. чуваки!!!!!!!!!
Цитата
 
 
#7 m@ster 02.07.2008, 13:29
Бачу класно замутили, молодці супер...
... і навіть хлопці з Борщева були.
Цитата
 
 
#6 Baptized by fire 02.07.2008, 03:25
Хороший концерт, Роздоріжжя рулить )
Цитата
 

Додати коментар