Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 48 гостей на сайті

Реклама

Вітання о.Любомира Урбанського із Великоднем 2013

Всечесні отці! Дорогі у Христі брати і сестри! Христос Воскрес! Вітаю Вас, всечесні отці зі святом Світлого Христового Воскресіння. Скільки радості, скільки надії хочеться вкласти в ці слова, очікуючи від них живої сили всім, хто йде за Христом, а особливо тим, хто несе на собі всю відповідальність за діло Христове на землі, за життя Святої Церкви, за життя народу Божого.

Вітаючи Вас, дорогі жителі м.Копичинці, зі святом Пасхи, бажаю нехай ваше життя зміниться на краще, нехай проллється світло в душу кожної людини, нехай, кожен з вас стане трішки добрішим і милосерднішими! Хай піде геть ненависть, злість, хай оселиться у вас любов до ближнього, віра, надія! Кожен християнин в цей знаменний день радіє - сьогодні свято Воскресіння Христового! Тож привітаймо один одного з цим великим християнським святом, і нехай запанує мир,злагода і любов серед нас! Зі святом Великодня вас, дорогі мої!

 

З повагою і любов`ю о.Любомир Урбанський, настоятель Собору Святої Трійці.


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 Прочанин 14.05.2013, 16:29
Дуже мудрий і поважний священник. Як на мене найбільше отець Любомир відповідає своєму покликанню, нести імя "Священника".
Цитата
 

Додати коментар