Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 22 гостей на сайті

Реклама

Нова церква в місті? Перші кроки вже зроблено

Схоже що невдовзі в місті з'явиться ще одна церква. Перші кроки нова громада вже зробила - встановлено хрест на місці будови. Щоправда окрім хреста немає жодного підтвердження про заснування тут церкви, але враховуючи, що питання про виділення землі піднімалось на сесії міської ради можна певною мірою це стверджувати. Освятив хрест нещодавно о.Василь Погорецький. Нагадаю нова споруда має розміститись навпроти дитячого садка, біля парку, майже на території школи-гімназії. Фотографії території, де буде новий храм дивіться далі.

Спонсор допису: Цікавитесь облаштуванням вашого будинку чи квартири? Тоді вам потрібно купити мебель полки щоб був гарний вигляд


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #50 Петросян 06.09.2010, 22:32
Цитую Tar.ko:
Миколка, а ти Петросян.... :lol:
вибач, але я невтримався...
PS:давненько в нас не було такої статті_
а мені нрава, а то так скучно було на сайті....а то, хоч посміятися є з чого(кого) :lol: )))))

Ееее! до чого тут я!?)
Цитата
 
 
+2 #49 bigfan 23.08.2010, 11:59
Ух, нарешті і я все прочитав. 1. Тері як завжди на висоті, може деякі вислови пахнуть атеїзмом, але перечити йому важко. 2. Дідо на мою думку засланий козачок, бо навіть дуже ралігійні люди знають чим зараз пахнуть вищі церковні діла. Для прикладу отець Ігор Середа їздить на А6 десь 2000-их років, на мою думку машина не найгірша, із зарплатою 200 дол. неможливо навіть її нормально обслуговувати та заправляти, не те що купити. Я сам минулого року на фесті у Підкамені бачив як із новенького BMW 7 моделі виходив вищий сан, при тому що місцевий монастир до якого він завітав збирає гроші на відновлення пошкодженої часом бані, яка от-от впаде. Думаю того бумера вистачило б на ремонт, але ж не пересяде панотець на жигулі. Однокласних свого часу шоферував у декана Львівської православної єпархії, теж було що наслухатися. З іншої сторони подобається робота з молоддю та прихожанами о.Юри з костелу. Людина присвячує своє життя Богу та парафії, а не своїм дітям, будинку, машині і.т.п. Та прикладів море, тут і говорити нема про що. Я за своєї молодості ходив на Марійську дружину. Там ми ставили сценки, співали пісень, ходили на прощі, а вже набувши певної професійності давали виступи по навколишнім селам і містам, тим самим заводячи моду на участь молоді у подібних організаціях. Не все завжди було добре, але з тих років ми маємо тепер хорошого священника і 2 дяків. А зараз що, бані виблискують золотом, прожектори грають вогнями, а вік клієнтів кабаків зменшується з кожним роком, тай Марійської дружини щось зовсім не чути. Тому також вважаю що не там працює наша церква, хотілось би не кількістю а якістю і результатом. Буде час напишу ще, хоча все і так вже сказано і ніц це не змінить.
Цитата
 
 
+1 #48 Oksana2 21.08.2010, 20:54
Почитай будь-ласка останній абзац коментару №38)) зрозумієш.
Це просто гріх, навіть думати що хтось таке говорив. І я не вірю що хтось на Кутці міг таке сказати. Мета людей зберегти старовинну церкву, а не виганяти когось чи говорити кому куди ходити. Це вибір кожної людини. І хоча я уже рідко буваю в Копичинцях, мені здається що в церкві завжди усім вистачало місця.
Цитата
 
 
#47 Casper 21.08.2010, 20:01
Цитую Oksana2:
Не розумію одного, якщо такі віруючі люди зібрались будувати церкву, то чому покинули таку святиню. Церква на кутці це ж як оберіг, століттями там моляться. І невже людям всодно що вона може впасти і зрівнятись з землею? Навіщо будувати нове, якщо ми не вміємо берегти те що маємо.

Почитай будь-ласка останній абзац коментару №38)) зрозумієш.
Цитата
 
 
+3 #46 Oksana2 21.08.2010, 16:01
Не розумію одного, якщо такі віруючі люди зібрались будувати церкву, то чому покинули таку святиню. Церква на кутці це ж як оберіг, століттями там моляться. І невже людям всодно що вона може впасти і зрівнятись з землею? Навіщо будувати нове, якщо ми не вміємо берегти те що маємо.
Цитата
 
 
+1 #45 Tar.ko 19.08.2010, 16:08
Миколка, а ти Петросян.... :lol:
вибач, але я невтримався...

-якій, блін, європейські благодійні організації здалася наша церква?????
краще нехай будівництво сиротинця чи лікарні профінансують...

-"бульласка хоч одного священника, котрий їздить на джипі, рік випуску авта і його марку та модель!!"
угу....ще що тобі сказати номер кузова і мотора???? :-*
і де сейф вдома стоїть?????
ми що шпіони якісь, чи що????

-на місці де був цвинтар взагалі не млжна будувати з етичної точки зору, на мою думку_

-а в економіці ви взагалі сильний,
ще напевно вчили ТУ....за союзу_

PS:давненько в нас не було такої статті_
а мені нрава, а то так скучно було на сайті....а то, хоч посміятися є з чого(кого) :lol: )))))
Цитата
 
 
+1 #44 Casper 17.08.2010, 11:25
Цитую Jackass:
Dido троль! не годуйте троля! ;-)

:D :lol: :D
Цитата
 
 
+2 #43 Jackass 17.08.2010, 10:17
Dido троль! не годуйте троля! ;-)
Цитата
 
 
+2 #42 Баба Лазаручка 14.08.2010, 18:43
Чого ся журити? Ше ніхто не дістав ліцензії на будівництво в тому місці. Але коли людям тре церкви, то най собі спонсоруют та ся добивают на будову.

Цитую Миколака:
Доброго дня! Я теж хочу включитися у Вашу дискусію, звісно, якщо можна?

"Побудова церкви в Копичинцях потрібна тому, що...
Це дасть змогу....
Кошторис цього будівництва буде становити ...сотень тисяч доларів...
Будова цього храму буде тривати ... років
Для повноцінності функціонування цього храму мають бути збудовані під"їзні шляхи, парковка на ... місць....
Має бути проведене історичне дослідження на предмет існування в минулому цвинтаря, бо негоже церкву будувати на погості.... (справа в тім, що в цьому місці, де збудована котельня, колись був жидівський цвинтар, особисто бачив скелети і черепи, коли вирили котлован під водонапірну вежу)" Дасть змогу якісніше обслуговувати меншу частину вірних священником! Частині вірних буде легше добиратися до храму і т.д. На рахунок кошторису то можливо значну частину затрат покриють європейські благодійні організації!

Жеби будуватися тре гроші, а для церкви дуже багато. Ну хто таке видів, жеби хто зачинав будівництво без певного б*юджету тілько з розрахунком, же потім європейська благодійна організація профінансує чи ше хтось підкине? Нашо ся церкві банкротувати?
Цитата
 
 
+4 #41 Сіра Потвора 14.08.2010, 09:16
Цитую Миколака:
На місці старих цвинтарів, яким більше 100 років можна будувати церкви, загально прийнята практика!
На рахуонок ПДВ ви добре кажете, але в нас в Україні його компенсують, тобто повертають і в такому випадку це переливання із пустого в порожнє! Ви пишете що всі їздять на джіпах, ну то назвіть бульласка хоч одного священника, котрий їздить на джипі, рік випуску авта і його марку та модель!

Чужі гроші, особливо державних чиновників, рахувати треба обовязково - а священники, що вже державні чиновники чи що?


шановна ( ий ) церква вже така сама держава в державі. з своєю ієрархією, бюджетом, політикою і теде. так що на чиновників вони схожі. крім того ви говорите що побудова нової церкви дасть змогу обслуговувати меншу часитну прихожан...хм, давайте тоді будвати церкви по місту кожен раз коли винкне суперечка в середині конфесії. от заживем, нє?? Мекку обженем!!

:lol:
Цитата
 

Додати коментар