Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 50 гостей на сайті

Реклама

Релігія

Переможці брейн-рингу «СВЯТІ ТАЇНСТВА»

УГКЦВ суботу 27 жовтня в управлінні Бучацької єпархії відбувся брейн-ринг на тему "Святі таїнства" між переможцями деканального рівня старшої та молодшої категорії дітей. Учасники гри показали високі знання і вміння використовувати свої інтелектуальні можливості на Славу Божу і для добра церкви. Важливо було не тільки перемогти, а просто побути разом, поспілкуватися.
Під час гри всі ті, які ще не брали участі, мали змогу в актовому залі переглянути цікавий фільм. Пізніше сестри мироносиці приготували для всіх учасників солодкий стіл. У старшій категорії визначити переможців виявилося набагато простіше ніж у молодшій. 

 

В Копичинецьких школах слухали про "Шкідливість тютюну та алкоголю"

5 листопада 2012 року. школи нашого міста, на запрошення Братства Тверезості, відвідав Славко Святинчук - співак, людина, яка змінила своє життя на користь тверезості. Він спілкувався з дітьми у школах та вищих навчальних закладах на тему: Шкідливість тютюну та алкоголю. До вашої увазі відео.

 

"Українська молодь Христові" на відпочинку

В четвер, 8 листопада молодіжна спільнота "Українська молодь Христові" відпочивала у Тернополі. Спільний перегляд фільму залишив гарні спогади, а відвідування катка надовго запамятається тим, хто вперше став на ковзани. Радість, усмішки на наших обличчях, позитив, веселість, сміх - це те, що Бог подарував нам цього дня. І ми йому вдячні за можливість радіти життю.

 

Як проходили канікули з Богом

З 29 по 31 жовтня у церкві св. Миколая проводилися канікули з Богом.У ньому брали участь діти від 6 до 13 років.Темою для обговорення стала "Бог тебе любить". У цьому заході брали участь старші дівчата, а саме Токар Олена, Мимрик Наталя, Кучма Юля,Побігуща Зоряна, Гребеняю Іра, Томчук Марія,які власне і були аніматорами.

 

Паломництво до Крехівського монастиря

 Вже стало традицією для парафіян храму Воздвиження Чесного Хреста разом з о. Русланом Корнятом відвідувати різні відпустові місця, якими так багата українська земля. 24 жовтня парафіяни відвідали крехівський монастир святого Миколая отців Василіян. Поїздка розпочалася з молитви за щасливу дорогу.

 

Канікули з Богом

Молодіжна спільнота " Українська молодь Христові" запрошує дітей 1-5 класів на осінніх канікулах провести час з Богом. 28, 29, 30 жовтня у Церкві св. Миколая проводиметься навчально - ігровий захід " Канікули з Богом" . Тема "Бог любить тебе". Початок о 14.00. Із собою мати змінне взуття.

 

 

 

Освячення Елиївої каплиці та купелі св.Анни

14 жовтня 2012 року відбулось освячення оновленої Елиївої каплиці та купелі св.Анни на Калинівщині. До вашої уваги фото та відео з місця подій.

 

 

 

В Копичинцях відбувся квест

13 жовтня у суботу в м. Копичинці відбувся квест. Учасникаси змагань були команди Храму Пресвятої Трійці, Храму Воздвиження Чесного Хреста, та дві команди Церкви св.. Миколая. Діти змагалися у вмінні орієнтуватися по карті, логічно думати, шукати підказки, у швидкості та спритності. Змагання завершилися спільним відпочинком в лісі. Організаторами квесту виступила молодіжєна спільнота « Українська молодь Христові» та Братство Тверезості. Вітаємо переможців: команду Церкви св.. Миколая (Томчук Марійка, Опихана Андріана, Іванків Олекса, Козак Роман). Дякуємо отцям за підтримку своїх команд.

 

Освячення іконостасу та престолу на Кутці. Відео

Архиєрейська Літургія, Чин освячення іконостасу та престолу в церкві Воздвиження Чесного Хреста

 

Відправи на Покрову

У неділю 14 жовтня 2012 року на свято Покрови Пресвятої Богородиці відбудеться Празнечна відправа у Свято-Покровській церкві м. Копичинці о 12 год. Напередодні, у суботу, о 18 год. відбудеться відправа Акафісту і Свята Сповідь, сповідати буде о.Макарій, ЧСВВ. Після Богослужіння на свято Покрови відбудеться професійний похід та освячення Купелі та фігури Матері Божої на Калинівщині. Щиросердечно запрошуємо всіх жителів м. Копичинці і навколишніх сіл.
З повагою парафіяни церкви Покрови Пресвятої Богородиці м. Копичинці.

 
Сторінка 8 з 24